Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nappali-Hal

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:59 am

- Khm.....hát ez furcsa. * Mondtam egy elnyomott mosollyal, beszívtam Paul tökéletes vonali frissen borotvált arcának illatát, majd éreztem ruhája tipikus Paul illatát mely hangfoszlányként szállt is el. Éreztem minden egyes mozdulatát. Annyira aranyos volt, mikor láttam apró nyeléseit, miközben az ablakon tekinget ki, közeb néha-néha arcomra csatol egy két szenvedélyes, meleg csókot. Éreztem akarja, hogy vele legyek, de ez csak meg könnyebbítette helyzetemet. Már majd kiugrottam bőrömből, mikor láttam, hogy megérkeztünk a Fogadó házhoz. Egy szoba, egy személyes ágyal. Csak mi ketten benne. Alig vártam, majd mikor kiszálltam, és megláttam azt a rideg, ördögi pót manager-t kinek még a nevét se voltam képes megjegyezni. Lassan Brianhez léptem, és egy hamis mosollyal dőltem a füléhez.*
- Khm...ez meg mit keres itt,
- Nem mondhattam nemet neki, addig könyörgött. *Súgta vissza, nehogy az a böhöm vadállat meghallja.*
- Egyszerű nemet mondani hidd el. Különben is te vagy a fiúk managere, nem ő. Remélem nem foglalja el a helyedet.
- Az kizárt.
* Mondta Brian egy utálatos arcot mutatva a hapsi felé, aki éppen nekem kiabált.*
- Mia te 1-es szobába, Paul 10-be.
- Látod, mondtam én.
* Súgtam vissza Briannak, majd Paulhoz léptem.*
- Úgy beszéltük meg Paulal, hogy együtt szeretnénk lenni egy szobába.*
- A szobák egy személyesek, és ha te Pualal vagy Paul egész éjjel nem fog aludni arra mérget vehetsz.
* Válaszolta gőgösen. De én csak nagy szemmel meredtem rá.*
- De Brian, mi az hogy ő mondja meg? * Suttogtam oda Briannak.*
- Meg különben is nem akarok semmi hancurozást. * Mondta de már nem a hapsi hanem a felesége. Már csak ez hiányzott.*
- Megölöm őket.... *Suttogtam mérgesen.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:35 am

Csókolgattam Mia isteni puha bőrét. Egy puffanásra lettem figyelmes. Egy nő az ablaknak kenődött. Oké ez mostengem is megilyesztett. Szorosan öleltem Mia-t.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 2:56 am

* Paul csókokkal halmozott el, mint a finom fehér hó. Ekkor nagy vigyor ült le arcomra. Ezzel a vigyorral, úgy nézhettem ki, mint egy Vigyori Panni. Talán lehet ez lesz a jelzőm. Vagy a becenevem. Élvezettel, és melegséggel töltött el minden egyes csók, bár kinn még is hideg volt, melytől kissé sápadtabb lettem, viszont hidegtől piros foltok szikráznak bőrömön, ami vakarásra ingerel. Bár amikor arcomat kaparom elkezd égetni a piros folt, és még pirosabb lesz. Bár általában télen fordul velem elő. Most csak sötét viharos reggel-re, az az napra tettünk szert. Mivel bírom a vihart, fogadni mernék több napon át elfog tartani. Arcom halvány sápadsága, és pirossága, nem volt vészes, hisz a levegő annyira nem hűlt le, mint télen, vagy egyéb tavaszi hűvös napokon, hogy tűzpiros arcom legyen. Arcomat lassan egy széles vigyorral vállára döntöttem, majd majd nagy szemmel tettem szert arra, hogy egy lány neki mosódott a kocsi ablakának, közvetlenül Paul mellett. Még mindig nagy szemmel néztem utánna a betört arcu lánynak.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:42 am

A táskéinkért bejöttek, majd a kocsiba ülünk. Mia mellé mült, én csípőjére fontam kezem, majd magamhoz öleltem. Apró puszikat hintve bőrére.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:30 am

- Szeretnék.
* Mondtam egy homályos arc tekintettel, majd minden eggyes csóklyát szenvedéyllel viszonoztam. Mikor a kocsi dudált, NAGY NEHEZEN FÖLTÁPÁSZKODTUNK, BÁR NEM BÍRTAM MAGAMMAL HOGY A TŰZ KINE TÖRJÖN BELŐLEM.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:17 am

Mia-t felemeltem, majd leültünk a kanapéra.
-Biztos jössz?- Kérdeztem meg, tőle, egy kis csókhalom után.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:05 am

* Halgattam Paul szavait. Ha láthatom őt, nem unom szét magam. Meg hát nálam a mobil telefon.*
- Oké.
* Mondtam mosolyogva, hogy érzetessem vele, nem gond, ha együtt vagyok vele 1 szobába, ami cska egy ágyas.*

Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 12:58 am

-Nem erről van szó. Azt nem akarom, hogy halálra und magad- Mondtam neki, majd megpusziltam a homlokát.
-Gyere, velem fogsz lenni egy szobában. Egy személyesek az ágyak. Ha neked nem gond- Mondtam mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 12:51 am

- Paul...én nem haragszom rád.
* Kezdtem el ismét, egy kicsit nyomodtan.*
- De én hidd el bármi megtennék hogy legalább láthassalk ezalatt a 2 hónap alatt. De ha te nem akarod, és tudom, hogy te nem akaor dhogy lássalak. Nem szólok bele.
* Mondtam ki nagy nehezen. Nagyon fájt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 12:31 am

Hallgattam minden egyes szavát. A lélegzet vételét is figyeltem. A mondat vége lemaradt. Amikor a szemebe nézet tudtam, hogy most fog jönni. Értem. Én is szeretem. Nem is kicsit. A bőrönd a lábamra esett, de valahogy túl fogom élni. Érzem, hogy ezt megbánom még, de utána kaptam, majd magamhoz szórítottam.
-Gyere. De nem lesz sok időnk együtt lenni. Így is vállalod?- Kérdeztem, még mindig erősen ölelve magamhoz.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 12:25 am

- Állandóan velük voltam. És tudom, hogy mivel jár mert volt már sok koncertünk meg mikor ide érkeztünk a reptér nyüzsgöt a rajongóktól, de én jól viselem. És veled akarok lenni, és Olaszban Cor azt mondta nem kéne veled találkoznom, de meg mondtam neki akkor is fogok mert....
* Mondtam, majd lehajtottam fejemet, majd ismét a szemébe néztem.*
- Mert te vagy az egyetlen, akit a világon a legjobban szeretek.
* Mondtam neki halkan, majd a bőrönd kiesett a kezemből, majd fölvettem.*
- Szia.
* Suttogtam neki, majd fölmentem a lépcsőn.*

Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 11:45 pm

-Nem az. Csak tudom, hogy mivel jár. Nem akarom, hogy bajod legyen.- Közöltem vele a legésszerűbb lrvet. Tudom, hogy jönni akar, de az első túrnéját, nem velünk kellene eltöltenie, hanem a saját bandájával. Velük kellene lenni. Hisz alig találkoznak. Én majdnem mindig elveszem tőlük Mia-t. Gyakorolniuk kellene.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 8:22 pm

* Amikor össze pakoltam a szobámba, Paul már lenn várt. Letettem a táskámat és aggodalmasan néztem rá. Ő vissza lépett, kellesem hideg kezét arcomra helyezte.*
- Ennyire nem akarod, hogy menjek?.....én csak. Veled akarok lenni. Én 2 hónapba bele halnék.. " Bella Swan egy hónap alatt depis lett...akkor én? 2 hónap atyám. Paul ezt miért nem érti meg?"
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 4:00 pm

Anyám. . . Sóhajtottam, majd elváltunk. Felefé haladva, még beszélgettem pár emberrel. A szobámba érve pakolni kezdtem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 5:42 am

- Makacs vagyok. Tudom. De nem adom fel!
* Mondtam neki a szemébe harciasan, mikor szétváltunk láttam ezen meghökkent de meglátja talpra esett lány vagyok. Majd a szobámban elkezdtem pakolászni a cuccaimat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 5:38 am

-Nem. Mivel tudom mivel jár- Közöltem vele, majd elindultunk felfelé a lépcsőn. Ezért tudom, hogy megkapom még a bajom. De tényleg nem akarom hogy jöjjön. Majd ha elmennek ők is túrnére, éslátja mivel jár, akkor jöhet. Addig nem akarom, hogy jöjjön. Mindegy.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 5:32 am

* Elmosolyodtam, majd karjaiba ugrottam, és szorosan átöleltem. közbe a fülébe suttogtam finoman.*
- Köszi szeretlek.
* Majd lemásztam róla és ránéztem a szemére.*
- Nem is örülsz!
*Mondtam kijelentésként.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 5:13 am

Hallgattam szavait. Értem én ha velem akar jöni, de félek, hogy nem bírná. Sóhajtottam, és rápillantottam. Miért csinálja ezt velem?
-Gyere- Sóhajtottam, majd elindultam ismét. Ezt még megfogom bánni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 5:06 am

- Paul...kérlek.
* Suttogtam neki össze szorított szemekkel.*
- Miért lenne gond ha elmennék veled?
* Állítottam meg és néztem rá könyörgő szemekkel. *
- Ha jól tudom Brian megy veletek vagy is a pót manager elmegy. És Briannal jóba vagyok. Meg megy George barátnője is. Kérlek. Vagy...
*Mondtam majd gyanus arcal meredte rá.*
- Nem akarsz velem lenni 2 hónapig?
* Kérdeztem egy árva, aggodó szempárral. *
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 5:00 am

-Nem lehet- Sóhajtottam, majd megpusziltam és elengedtem. Felálltam, majd megigazítottam a felsőm.
-Mennem kell pakolni- Nyögtem ki nagy nehezen, és elindultam a lépcső felé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 4:52 am

- De az nem segít semmin. Nekem az a lényeg, hogy vele dlehessek.
* Szipogtam egyett, majd megötölrtem szemeimte, és kifújtam az orromat.*
- Hacsak nem megy a két banda együtt.
* Mondtam majd fölnéztem paulra aki gondolkozóan nézett rám.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 4:40 am

-Mennyetek el ti is- Mondtam mosolyogva. Éreztem, ahogy az ingem átnedvesedik a sokk könnytől. Erősen öleltem át. Lassan csókokat hintettem ajkára, majd nyakára és így tovább.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 4:30 am

- Neked könnyű mert te tudsz mit csinálni, de én neheheheheeem...
* Kezdtem el igazán bőgni. Vele akarok lenni. Vele akarok menni. De nem akarom hogy ezt tolakodásnak vélje. Majd lassan lecsillapodtam. Viszont be kell vallanom most az egyszer gyáva csacsi vagyok, mert nem merem megkérdezni elmehetek vele. Mert mi van ha nemet mond. A francba is már most hiányzik az illata, a frissen borotvált arca. VELE AKAROK MENNIIII. *
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 3:26 am

Nem szólalt meg egyikünk sem. Mia-ra pillantottam, majd megláttam a könnycseppet. Lassan odanyúltam és letöröltem. Magamhoz öleltem, és engedtem, hogy annyit sírjon amennyit csak akar.
-Nem kell félni. 2 hónap hamar eltelik- Suttogtam és megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 3:21 am

* Sóhajtottam egyet, majd hátra dőltem a kanapén.*
- " Ez nem igaz hogy sose lehetek vele együtt. A rohadt életbe. Ha ez így megy tovább....nem tudom, hogy fog működni a kapcsolatunk. Azt nem modnhatom, hogy ne menjen el. El kell mennie. Az lenne a megoldás, ha elmehetnék vele, d enem akarok a ynakába aggaszkodni. "
* Arcomon egy nagy könnycsepp zúdult le, majd néztem magam elé a nagy semmibe, a homokvárosba.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 3:02 am

-Benne vagyok- Mondtam mosolyogva, majd valaki krákogni kezdett. Oké, ezt már nem élhetjük túl. Mia-ra néztem, és gyorsan eltakartam melleit. Még a végén eltiltanának. Amíg beszlét a manager, Mia alá nyúltam és bekapcsoltam melltartóját. Ekkor megnyomott egy szót, amit nem akartam meghallani. Túrné. . . . Megint. Felültem és vártam a kivégzésem. Holnaphoz ismételten 2 teljes hónap. . . Bólintottam, majd távozott a managrem.
-Mia. . . Szerbia ugrott. . . .- Mondtam, és sóhajtova néztem a falat.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 2:53 am

- Mondjuk. Szerbia?
* Kérdeztem egy reménykedő mosollyal, hogy igent mond erre a helyre. Elvégre csodálatos ország. Hisz folyik bennem Szerb vér. Nagy mamám nagybácsikája szerb volt vagy már nem tudom. De valakim anyai ágon Szerb származású volt, sőt ott is élt. Talán kinyomozhatnám hol. Biztos jó kis hely lehet. Lehet élnek ott rokonaim. Nagyon romantikus lenne. Paul meg én. Szerbiában. Egyik ősöm régi lakhelyén. Elképzelni is tökéletes. Milyen gyönyörű lehet ott. A fák, az erdős, az éjszakák, a naplemente, a tópartok, a határ, minden. Persze egy ország sem tökéletes, de akkor is szeretnék elmenni oda.*
- Tudod volt szerb ősöm.
*Mondtam egy tipikus Mia vigyorral, hogy megerősítsem áhítattal várt igen válaszát.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 2:42 am

Élveztem, formás melleit. Mivel nem volt lent senki, lassan melle fölé toltam felsőjét. Míg egyik halmot a számmal kényeztettem, másikat, kezemmel. És ezeket váltogattam. Egy ideig élvezhettem ezt, s ekkor megszólalt. Bólintottam a melltartó bekapcsolásra, és folyattam továb Mia kényeztetését. Élveztem apró lihegését, és hangocskáját. Amíg nem mondott semmit, felváltva kényeztettem melleit. FElpillantottam rá, és nagy nehezen elszakadtam tőlük.
-Benne vagyok mennyünk. Hova akarsz menni?- Kérdeztem, mosolyogva, majd felhajoltam kívánatos ajkaihoz. Melleit tenyeremmel kényeztettem tovább. Míg nyelvünk ismét táncra kelt.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 2:19 am

* Farmer dzsekimet ledobtam a földre, majd átfordultam, hogy Paul rajtam helyezkedjen el. Erő teljesen szorítottam magamtól, és nem bírtam ki hogy egypár apró hangocska, és levegő el ne hagyja túlfűtött ajkaimat. Egyik lábamat, föltettem a kanapé háttámlájára, másik pedig szorosan súrolta Paul oldalát. Nyelvem ő nyelvével táncolt vidáman a két alagútban melyek közt még is volt rés, hogy ha elfáradnak megpihenhessenek. *
- Majd kapcsold is vissza a melltartómat kérlek, mert én hátulról nem tudom.
* Kértem meg, majd ismét táncba kezdtem ízlelésre alkalmas testrészünk.*



" Azt akarom mindig így ölelhessem/ölelhessen. Hogy legalább 1 napig csak ketten legyünk, anélkül, hogy egy halk krákogás , vagy valaki megzavarhasson. 1 napig elzárva a külvilágtól."
* Miközben Paul lágyan csókolgatta nyakamat, én pedig magamhoz öleltem, közbe a plafont bámulva gondolkoztam el a dologról.*
- Figyelj, mi lenne ha elutaznánk valahova egy-két napra?
* Mondtam egy tipikus Mia vigyorral arcomon.*
- Gondolj bele. Zavartalanul, kettesben. Egy krákogás nélkül. Csak mi....
*Mondtam szenvedélyesen.*
- Ketten.
*Fejeztem de suttogva a fülébe, közbe szemem lehunyva volt, majd kinyitottam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 1:49 am

Mosolyogva hallgattam, amit mond. A végeztével, egy hatalmas vigyor kerekedett ajkaimra. Egy ideig csak néztem, majd csókokkal halmoztam el puha ajkait. Kezem lassan felsője alá csúsztattam, és kikapcsoltam melltartójár. Mivel senki nem volt lent, így tenyerem mellére csúsztattam és masszírozni kezdtem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 1:35 am

- Amikor veled vagyok, elkap a hév, és szívem egyre hevesebben ver. Helyéről majd kiugrik, főleg amikor azokkal a gyönyörű szemeiddel elolvasztasz.
* Vallottam be neki olya közel kirobbanó érzéseime,t miközbe mélyen süppedtem el szemeiben, a gyönyörű csillagos éjben álló erdőben.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 1:25 am

Mosolyogva figyeltem, amikor rám dölt. Átkaroltam a csűpőjét, és nyomtam egy puszit a hajára. Egy ideig, ültünk így csendben, majd magamra húztam, és simogatni kezdtem hátát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 10:56 pm

- Á-áá nem nem.
* Tiltakoztam majd mellé ültem.*
- Ha a rajongók elött ölelgetsz, itt is kell.
*Mondtam egy huncut Mia mosollyal, majd gyengéden vállára döntöttem fejemet.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 9:24 pm

Mosolyogtam, majd megsimogattam arcát, és elhúztam a függönyt. Ismét megcsókoltam, hosszan. A csók végén, elengedtem, majd leültem a kanapéra.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 5:08 am

- Aztaa.
* Marad tátva a szám. Minden volt fotózás stb. És még Pual mdonta, hogy nem akarja felvállalni a dolgot. Na most sikerült. Még jó hogy azt nem tudják, hogy Paul megkérte a kezemet. Még is megkönnyebülés érzése csapott meg.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 5:00 am

Kis fülelés után rájöttem mit akar ezzel Mia. FElálltam, majd megfogtam csípőjét és az ablakhoz léptünk. Amint a lányok sikítoása még hangosabb lett, magamhoz húztam Mia-t és megcsókoltam. Kezem fenekére s hátára csúsztattam és úgy folytattam a csókot. ekkor kezdett abbamaradni a sikítozás. A csók végén, nyomtam egy puszit Mia homlokára, majd magamhoz öleltem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:56 am

* Ezt a mondatot halván, nekem is el kellett mosolyodnom. Majd fölálltam és az ablkahoz léptem. Egy cseppet elhúztam a függöny,t hogy kikukkanthassak. Egy csomó lány örjöngött kinnt. Majd vissza sétáltam Pualhoz, és elé álltam.*
- Szerintem téged keresenek.
*Mondtam az ablakfelé bólintva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:46 am

-Köszönöm- Mondtam, majd magára húzott. Enegdtem neki ismét, majd csókjaival halmozott el. Egy ideig bírtam, majd felültem, elszakadva kívánatos ajkaitól.
-Nem itt kellene. Még a végén valaki megint megzavar minket- Mondtam mosolyogva adtam enki, még egy csókot, majd az ablakon kezdtem el kibámulni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:39 am

* Lassan fölültem, majd adtam egy puszit Paul-nak.*
- Annyira aranyos vagy.
*Mondtam egy Mia vigyorral majd magamra húztam, és ajkán folytattam szenvedélyes csókjaimat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:33 am

-Viszlát- Köszöntem és figyeltem, ahogy Mia kiküldi őket. Amint ledobta magát mellém, mosolyogva figyeltem.
-Nincs semmi baj- Mosolyogtam és fejét kezdtem el simogatni. Aranyos, ahogy elbújik a szülei kérdései után. Lehajoltam, majd nyomtam egy puszit, isteni illatú hajára.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:27 am

- Igaza van. Ehhez semmi közöd Anyu. Most már itt az ideje hogy menjetek csáó csá.
*Mondtam miközben adtam egy puszit anyám arcára, és az ajtó felé tuszkoltam. Lassan lépkedtem oda Paulhoz majd kimerültem huppantam le a kanapéra.*
- Bocsiii.
*Mondtam majd ölébe dőltem, és lábaihoz szorítottam arcomat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:19 am

Átkaroltam, és simogatni kezdtem hátát. A kérdésre, elcsodálkozva néztem.
-Bocsánat, de maguknak ahoz semmi közük. Talán igen, talán nem- Mondtam, és Mia kezét elvettem arca elől, és megpusziltam homlokát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:11 am

* Mosolyodtam el majd Paul hoz bújtam, ő pedig átkarolt, és vártam anyám által fölzúdított kérdéseket.*
-És monD csak.....te már..khm..lefeküdtél vele?
*Mondta ki nagy nehezen anyám.*
- Áhhh.
* Mondtam majd fejemet a kezemre döntöttem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:01 am

Mosolyogva hallgattam a beszélgetést. Kissé elkalandoztam, és nem figyeltem pontosan miről is van szó. Amikor a kérdésre elősre nem válaszoltam, Mia finoman oldalba lökött, és észbe kaptam.
-Belém futott szó szerint, és megtetszett. Azóta is együtt vagyunk- Válaszoltam egy mosollyal.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 3:08 am

- Nyugalom nem maradunk sokáig, csak gondoltam megnézzük a mi kislányunkat. Végre talált egy fiút, akin úgy látszik szeret mászkálni.
* Mondta anyu egy féltett vigyorral.*
- Anyu.
*Szóltam oda neki kissé dühösen, hogy még Paul előtt is ciki helyzetbe hoz.*
- Mi az?
*Mutatott anyám a kezemre.*
- Paul-tól kaptam. Összekötöttük szerelmünket. Ezt kapod ki ha 28. leszek, feleségül vesz.
*Mondtam egy apró mosollyal, de anyám cska nevetett és ment is tovább.*
- Hogy hogy pont ami lányunkat választottad?
* Kérdzete anyám, valószínüleg Paul-tól, mert nem én választottam magamat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 2:55 am

A csókjai egyre vadabbak lettek, és én élveztem a helyzetet. Kezeim, fenekére csúsztak, és lágy simogatásba kezdtek. Egy kis köhögés zavart meg minket. Mia mellet kipillantotam, és egy nő és gondolom a férje volt az. Mia, rögtön elárulta kik. Az anyja és az apja. . . . . Sóhajtottam, majd elvettem kezeim fenekéről, és felültem vele együtt.
-Jó napot- Mukkantam meg, és egy mosolyot mutattam. Mi lesz még itt.... Előre kezdek félni . . . .
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 2:46 am

* Lassan csúsztam fel hozzá, hogy derekunk egy pontban legyen. Tüzes ajkaitól nagy kihívás volt elszakadni. Nem bírtam magammal. A vad kitört belőlem, és nem bírtam megállítani. Nagyban falta már Paul ajkait, mikor halk krákogás, mindent szétszakított.*
- Anya....apa....
*Mondtam ilyedten, egyben csodálkozva, mikor hátra pillantottam az ajtóhoz. Gyorsan feltápászkodtam, hogy ne gondoljanak semmi rossz-ra.*
- Mi csak....beszéltünk.
*Mondtam mentegetőzöen, majd hajamat megfogtam, és Paul felé mutattam.*
- Ő Paul. A fiúm.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 1:53 am

Engedtem neki, hogy azt tegyen velem, amit csak akar. Amikor hátradöntött, érztem, hogy rámdog mászni. Csókja inom volt, mint mindig. Karom lassan derekára fontam, és ismét megcsókoltam.
-Én is szeretlek- Montam, mivel a múltkor eléggé leszidptt, mert nem mondtam neki, hogy szeretem. . .
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 1:50 am

* Elmosolyodtam, majd fölálltam, magamhoz húztam gyengéden, majd lazán a kanapéra döntöttem. Körül néztem és sneki nem votl lenn, így rámásztam úgy ahogy szoktam, és persze ahogyna szereti. Lágyan olvasztottam ajkaimat az ő tűzforró ajkához.*
- Szeretlek.
*Suttogtam finoman a fülébe.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 1:38 am

-Nem érdekel- Mondtam mosolyogva, majd letettem az ölemből, és elkezdtem a kanapét bámulni.
Back to top Go down
Sponsored content





Nappali-Hal Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nappali-Hal
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: