Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 A fiúk lakása

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeFri Sep 10, 2010 1:45 am

* Mikor Paul fölkeltett, azonnal az jutott eszembe, hogy nem sokára esküvő. Ettől nagyon boldog lettem, de kicsit féltem is. Mikor kimondta vacsora szót, azonnal fölpattantam, és kimentem vele a konyhába.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeFri Sep 10, 2010 1:21 am

Mia, még nagyban aludt. Hehe. . .Kimentem a konyhába, és csináltam valami kaját. Illetve Tejszínes csirkét. Amint végeztem, odasétáltam hozzá, és egy lágy csókkal felkeltettem.
-Kész az ebéd . .vagy vacsora -Vigyororgtam rá.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:54 am

* Elvigyorodtam, majd az oldalába fúrtam arcomat, és jól bele bugyoláltam magamat. *
- Veled tartok.
* Mondtam egy vigyorral.Beszippantottam Paul részegítő illatát, és tüstén álomba merültem. Nem is akárhogyan. Szorosan bújtam hozzá, és kívántam szívből, hogy szépet álmodjon.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:50 am

-Nincs semmi gond-Mosolyogtam, majd betakartam.
-Alszok egy kicsit, ne haragudj -Mosolyogtam, majd lassan elaludtam.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:47 am

- Köszi. Annyira szeretlek.
* Csókoltam meg szorosan, majd mellé huppantam gyengéden, hogy ne fájjon az oldalam. Néztem milyen aranyosan néz a nagy semmibe.*
- Figyelj..ha nagy gond? Akkor nem akarlak erőltetni. *Néztem rá vonakodóan.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:42 am

Sóhajtottam, majd megsimogattam a derekát, ahol a zúzódás van. Kis vonakodás után, bólintottam.
-Mennyünk. . . -Mondtam, egy mosollyal, majd a párnámba temtettem arcom.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:38 am

- Nem Paul...várjunk csak.
* Mondtam egy " Megvan a megoldás. " Fejjel, de Paul máris rosszallóan pillantott rám. Tudta ekkor mikre vagyok képes, ha ilyen arcokat vágok.*
- Öhm...mi lenne. Ha elutaznánk Vegasba-ba, mondjuk 3 nap múlva, és össze házasodnánk. Nem kell nagy felhajtás. Csak legyünk együtt ez a lényeg. De ha Vegas esküvő után vágysz egy nagyobbra megtarthatjuk később. De ezt halál komolyan mondom.
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:34 am

-Akkor töröljük az esküvőt. Amint leakadna a témáról megtartjuk. Legyen akár 1-2 hónap, vagy akár 1-2 év -Mondtam mosolyogva. Mivel kissé kómás voltm, befeküdtem az ágyba, de figyeltem, hogy Mia mit mond.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:32 am

* Mikor fölértünk tökre kiborultam. *
- Nem igaz. Remek, most mindenki erről fog beszélni. Nem igazság.
*Mondtam majd hirtelen ültem le, és felkiáltottam.*
-Áhh...a francba! Azt kéne nyilatkozni, hogy halasztjuk az esküvőt, pár évvel, közbe titokban megtartjuk. Hát inkább az legyen a pletyka, hogy titokban esküdtünk meg, minthogy rajongók tömege az esküvőn. Nem akarok olyan esküvőt.
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:17 am

-Rendben- Mosolyogtam, majd nyomtam egy puszit, a homlokára. Sóhajtottam, és épp indultam volna el, amikor megmutatták a cikket. Atya ég. . .Én megölöm Joshua-ékat.
-Oké, köszönjük. Ha gondolja jöjjön el. Szívesen látnánk- Mialőtt Mia reagálhatot volna, felvettem a karomba és a szobába siettem vele.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:12 am

* Mikor leértünk, a doki megvizsgált. Valamit tett rá, ami nagyon kellemes hideg volt, és elzsibbadt tőle. Adott gyógyszert, és így nem lesz semmi baj. Mikor végeztem kimentme, majd Pual azonnal ode jött, és karját derekamra fonta.*
- Csak egy kis zúzódás.. Legközelebb romantikázzanak óvatosabban! *Mondtam halkan és kedvesen az öreg doki.*
- Öhm kössz. *Mondtam egy hamis vigyorral.*
- Elvégre egy hónap múlva esküvő.
- Mi? *Vágtam a szavába.*...ezt honnan tudja? *Majd fölmutatta az újságot.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:51 am

-Oké, akkor most megyünk le az orvoshoz- Mondtam, ellentmondást nem tűrően, felvettem a karomba, és kimentem.
-Lemgyünk az orvoshoz. Sziasztok- Mondtam egy mosollyal, a már nagyban ölelkező párnak. Lementem Mia-val a lépcsőn egész az orvosik. Épp akkor ért ő is be. ELmondtam mi törént Mia-t letettem a vizsgálóba, majd leültem a váróban.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:46 am

- Igen. *Mondtam oldalamat fogva.*
- Áhhh.. *Cisszegtem fel, mikor megnyomtam oldalamat, hogy teszteljem a fájdalmat. Nagy nehezen fölálltam, de nem igen tudtam ki egyenesedni, mert tényleg nagyon fájt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:39 am

Oké, ez a fordulat nem kellett volna. felugrottam róla, és figyeltem mit tesz. Amikor felült, felemeltem ,és az ágyra tettem.
-Nagyon fáj?- Kérdeztem kissé aggódva, lába előtt térdelve.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:33 am

- Na jó nem bírom tovább.
* Mondtam, majd ráfeküdtem, és vadul kezdtem el csókolgatni. Hol nyakát, hol ajkát. Mikor Paul át akart fordítani, véletlenül leestünk az ágyról. És Paul pont rám esett.*
- Áhhh... *Kiáltottam fel.*
- Basszus a hátsóm. Sőt. Inkább a csípőm. *Mondtam majd próbáltam fölülni, de nagyon nehezen ment, mert iszonyatosul fájt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:17 am

Tudtam, hogy ez lesz. Nem akarom nézni, de ha ő igen akkor legyen. Sóhajtottam, és elkényelemesedtem, peze Figyeltem Mia kényelmére is. Lassan hátát kezdtem el cirógatni.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:10 am

* Paul mellé feküdtem, és átöleltem. Valami romantikus film ment. Huhhh...ezt szeretem. Halványan el mosolyodtam, majd elkezdtem nézni. Persze romantikus részeknél, szorosabban bújtam Paulhoz.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 1:30 am

Mivel tudom, mivel lehet, köztük újra összehozni a hangulatot, megvettem mindent. Hehe. .. De gonosz vagyok. Megfogtam, Mia kezét, és ismét a hálóba mentünk. Bezártam az ajtót, majd leültem az ágyra, bekapcsoltam TV-t, és elkezdtem nézni.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 9:35 pm

* Jajj hiányoztak ezek a finom puha ajkak. Szorosan bújtam hozzá, és vigyorogtam. Majd mikor nem votl semmi téma, megcsókoltam lágyna Paul nyakát. És megtörtént amire vártam. Megfogtam kezemet, és bementünk a hálószobába. Mikor beértünk Paul ránk csukta az ajtót. Hujujujjj.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 12:48 pm

Lassan vissza értem. Kezem bolt, egy tortás dobos, egy zsacskóban, meg minden más (pl.: Chips, cola, stb.). Amikor megérkeztem, Mia-ék beszélgettek nagyban.
-Sziasztok- Köszöntem mosolyogva, majd letettem a cuccot, felhúztam Mia-t. Oké tudom, hogy illetlebség, de na. És megcsókoltam. Kezem csípőjére fontam, és még egy csókot kapott tőlem.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 12:41 pm

* Mikor Paul elment elkezdtem velük beszélgetni.Olyan dolgokat mondtak amit még sose hallottam. Jó kis tapasztalat szerzés! Kb. 1 órán át beszélgettünk.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:50 am

Elmondta mi a baj, és én megveregettem a vállát. Tudtommal George a lepedő királya. Oké, ezt mesélték de akkor is. . .
-Hát, én most elmegyek egy kicsit, vigyázz Mia-ra egy kicsit. Sziasztok- És ezzel a lendulettel nyomtam egy puszit homlokára, majd elmentem.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:45 am

- Rendben.
* Vigyorogtam rá, majd leültem a lány mellé, és rá vigyorogtam. Egész jól elbeszélgettünk, és már azt is tudtam, hogy ő is jegyes. Georgeval. Na van bennünk ennyi közös.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:42 am

-Rendben, akkor egy hónap múlva lesz az esküvő- Vigyorogtam, és megcsókoltam. Ekkor a többiek távoztak. Kivéve George, és barátnője.
-Menny beszélgessetek. Én meg beszélgetek addig George-val- Mondtam, és megpaskoltam a fenekét.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:32 am

- Nem érdekel. A házasság csak egy papír. Utána is ugyan olyan lesz.
* Mondtam fittyethányva.*
- Nem tudom, de arra gondoltam, lehetne 1 hónap múlva.
* Néztem rá kissé félénken, mert nem akarok ilyen hamar ráződítani mindent.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:23 am

-Figyelek rád- Vigyorrogtam, és majd leesett az állam, amikor megkérdezte mikor akarjuk az esküvőt.
-Akkor és ott, amikor te akarod- Vigyorogtam, és megpusziltam.
-És mi lesz a 28 éves koroddal?- Kérdeztem, vigyorogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:20 am

* Annyira mázlistának érzem magamat hogy ő a fiúm. Az az a vőlegényem.*
- Figyelj...
* Kezdtem el csavargatni nyakkendőjét. *
- Mikor tartjuk meg az esküvőt?
* Néztem rá kíváncsi szemekkel.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:11 am

Mosolyogtam, majd ismét megcsókoltam, és megölelgettem. Végig simítottam a hátán, majd a karján, és megfogtam a kezét. FElemeltem a kezét, és nyomtam rá egy csókot.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:08 am

* Mikor Paul kimondta e szavakat, hogy " Szeretlek Mia." John, és Ringo azonnal oda pillantotak. Nagy fülig érő vigyor húzodott számra majd válaszoltam.*
- Én is.
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:04 am

Sóhajtottam, majd magamhoz szorítottam Mia-t. Annyira imásom ezt a nőt. Megcsókoltam, és cirógatni kezdtem a hátát.
-Szeretlek Mai- Mondtam olyan hangosan, hogy a többiek is meghallják. Joshua-ék rögtön rám néztek.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 2:51 am

* Szorosan bújtam Paul-hoz. Azt akarom, hogy mindig öleljen. Néztem amint Georgeval kommunikál. Nagyon cukik. Elmosolyodtam, majd szorosabban öleltem át, és lehunytam szemeimet.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 2:36 am

Amikor leültünk, az ölebe húztam, de figyelve, hogy feje mellkasomon legyen. Nyomtam rá egy puszit, és néztem GEorge-re kérdően.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 2:33 am

- Jajj te is. Kérlek soha ne haggy elŰ!
* Kérlelten ismét egy szoros ölelésben. Majd rávigyorogtam, és vissza mentünk a napplaiba. Leültünk a kanapéra, én mellé, és mellkasára vontma fejemet, és nézelődtem a szobában.*

TÉYNLEG NE HAGGY EL
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 2:00 am

-Csodálatosan nézel ki- Mosolyogtam rá, majd felálltam, és magamhoz öleltem.
-Hiányoztál. És annyira aggódtam miattad- Mondtam halkan, és megcsókoltam a nyakát.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 1:55 am

* Kifújtma a levegőt, miközbe hajamt igazgatta.*
- OKé mehetünk...
* Mondtam bólintva, majd még mindig hajamat simítgatta, közbe egy mosollyal, nézett mélyne szemeimben.*
- Miaz?
* Kérdeztem egy mosollyal arcomon.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 1:51 am

A nyögésénél, rögtön megcsókoltam. Mivel, most nem lehet többet, maximum kettőt, így olyan fél óráig szeretkeztünk. A végén, nagy nehezen jöttem ki belőle. Lassan felöltöztem és viszonoztam csókját.
-Ha kipihented, magad mennyünk vissza- Mondtam mosolyogva, majd megigazítottam a haját.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 1:44 am

* Véletlenül, kicsit hangosabb nyögés hagyta el száma,t mikor eggyé váltunk, de Paul, gyorsan megcsókolt, hogy a többiek ne hallják meg. Szerintem fél óránál több nem igen telt el. Mikor ismét visszatértem a vad mámorból, Lihegve feküdtem az ágyon. Paul vissza kapcsolta a melltartómat, én meg vissza vettem a pólómat, majd a nadrágomat.*
- Szeretlek.
* Mondtam neki lihegve majd megcsókoltam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 1:34 am

-Én is imádlak Mia- Mondtam, két csók között. Tudom, hogy jó helyen járok. Nem rég, közölte is velem, ezt egy lihegéssel. Imádom a hangját. De remélem tudja, hogy most halknak kell lennie.
-Meg lesz- Mondtam, majd levettem róla a ruhákat, és főlé másztam. Ismét nyakát kezdtem el csókolgati és élveztem hangját.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 1:30 am

- Imádlak. *Mondtam neki sóhajtva, mikor nyakamat árasztotta el csókokkal. Tudja jól, hogy imádom!!!! Éreztem, amint nadrágomat kikapcsolja. Oké. Ha ő csinálja én is. Majd kikapcsoltam az övét.*
- A melltartó vissza kapcsolását, megint rád bízom! *Mondtam egy hatalmas vigyorral.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 3:34 am

Megfogtam a kezét, és behúztam a halóba. Bezártam az ajtót, majd hevesen csókolózni kezdtünk. Ledöntöttem az ágyra, majd felsője alá nyúltam, és kikapcsoltam melltartójét. FElhúztem felsőjét, és mellét kényeztettem, hol számmal hol kezemmel. Olyan 10 percig ezt csináltam, majd felhajoltam Mia nyakához, és ott kezdtem el csókolgatni. Kezemmel tovább masszírozva melleit.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 3:29 am

- Mi lenne ha bemennénk?
* Kezdtem el körözni ujjammal, mellkasán. Paul megfogta kezemet, és behúzott a hálószobába, én megy fülig érő vigyorral szaladtam utána.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 3:03 am

Ha most arra hajt, hogy felizgasson, sikerült neki. Imádom, amikor ilyen. Remélem, neki nem lesz baja, a sok szextől.
-Hát, mivel Georgék, nincsenek bent, így szabad. Miért?- Suttogtam fülébe, és kezem fenekére csúszott, majd finoman megpaskoltam neki.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 2:57 am

- Akkor már kicsit jobban vagyok.
* Mondtam egy vigyorral, majd füléhez hajoltam.*
- De tudom mitől? Érezném magam jobban?
* Majd elkezdtem lehelgetni fülét, majd lágy csókokkal halmoztam el nyakát. *
- Üres a hálószoba?
*Vigyorodtam el magamat, és próbáltam fölizgatni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 2:47 am

-Ejj George, hát nézz már rá. Csodálatos, biztos megtudjátok beszélni- Természetes, hogy segíteni próbálok. Már 5 hónapja együtt élnek.
-Nem hiszem. Ezek után, attól félnek, hogy távozunk tőlük.- Suttogtam, majd megcsókolgattam Mia nyakát.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 2:42 am

Paul-ra pillantottam, majd George-ra aki szemét forgatva válaszolt.*
- Ő nagyságának, semmi sem jó!!! *Mondta kissé idegesen, és feszültem, majd a lányra pillantott, és ismét újságába mélyedt, én pedig Paul szemébe.-
- Még mindig nagyon utálnak? *Suttogtam fülébe, majd aggodalmas arctekintettel néztem mélyen szemeibe.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 2:16 am

A bájcsevej engem nem nagyon érdekelt. Mia, ölelése jobban lefoglalt. Derekára tontam karom, és cirógatni kezdtem hátát.
-Én is örülök, ennek- Suttogtam fülébe, majd George-ra néztem.
-Veletek, mi van?- Kérdeztem, olyan hangerővel, hogy csak George hallja.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 2:09 am

* Szorosan bújtam hozzá, mi közbe körül néztem. Mindegyik leült, és talált valmai elfoglaltságot.*
- Semmi különös. Hogy vagy Mia? *Kérdezet John...egy barátságos mosollyal.*
- Megvagyok. Kösz. *Válaszoltam egyszerűen, majd puszit nyomtam Pual arcára. Furcsa volt, mert George, még csak át sem ölelte a lányt. Paulal ellentétben.*
- Végre hozzá bújhatok.
* Suttogtam neki.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 2:01 am

-Örülök, hogy velem vagy- Mondtam mosolyogva, majd viszonoztam csókjait. Örültem, ahogy rámült, és fenekét kezdtem el simogatni. Amikor bejöttem, szorosabban húztam magamhoz.
-Na mizu vletek?- Kérdeztem, egy mosollyal, majd nyomtam egy nagy puszit, Mia arcára.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 1:53 am

- Már nem. Mert veled vagyok.
* Mondtam egy halvány mosollyal, majd ismét csókolni kezdtem ajkait. Én rajta ültem, ő pedig a kanapén. Már már lihegések hagyták el ajkamat, majd nagy nehezen elváltam ajkaitól. Átfordultam ölében, és keresztbe ültem rajta, két karom nyakában volt, és vállára hajtottam fejemet. Majd mindenki bejött. John, Ringo, George, és a barátnője.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 1:39 am

A fiúk, egy: "segíts nekünk" pillantást vetettek rám, én egy fejbiccentéssel nem intettem, majd távoztak. Amint Mia ismét csókokkal kezdett el halmozni, viszonoztam mindet, majd fenekénél, fogva, felemeltem, leültem a kanapéra, és magamhoz szorítottam, elfordulva a csóktól.
-Minden rendben? Fáj valamid?- Kérdeztem, kissé apáskodú jelleggel.
Back to top Go down
Sponsored content





A fiúk lakása Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása Icon_minitime

Back to top Go down
 
A fiúk lakása
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: