Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cor szobája

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSat Sep 11, 2010 5:24 pm

Amikor fel ült, hasra fordultam és néztem fel rá. Sejtem mi foglalkoztatja. . .De inkább szó nélkül hagyom. Amikor adott egy csókot viszonoztam, majd hajába túrtam, és néztem gyönyöű csillogó szemeit.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeFri Sep 10, 2010 4:19 am

* Kinyitottam szememet, majd fölültem. Gondolkozóan néztem, és végig pörgettem az agyamban, az elmúlt pár hónapot. Elég hosszú ideje már. Mjad vissza dőltem, és nyomtam egy csókot Cor ajkaira.*


Jóóó OKééé érteem Smile de még eskűvőig marad. Smile Ápropó neki is vissza írsz? :O
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeFri Sep 10, 2010 2:50 am

El pillanatba abba hagytam mindent, majd felhajoltam egy csókért.
-Ennek nagyon örülök- Vigyororgtam, és simét kényeztettem tovább.

Hát, de most ha nincs ideje? Erre nem tudok mit írni? CSak annyit, hogy oké. Mert ha tényleg nincs ideje, akkor nem tudok mit tenni....
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeFri Sep 10, 2010 2:21 am

* Még mindig élveztem tevékenységét, majd elkezdte nyakamat csókolgatni.*
- Hmm....Ez isteni!
* Mostmár tudom, miért mondja Mia, hogy imádja, ha Pual a nykaát cóskolgatja.*

Hát sajna csak ketten maradtunk. Evi elment. Sad Már msot hiányzik! Sad OKé, tudom téged nem érdekel. Sad Nekme hiányzik!!4 :'(
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeFri Sep 10, 2010 1:23 am

Aranyosak, a hangocskái. Nekem nagyo tetszenek. Lassan csakára tértem és ott csókolgattam. Kezemmel, még mindig tevékenykedtem.

Oksa, akkor ezt a témát, hanyagoljuk. Köszike I love you
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeFri Sep 10, 2010 12:37 am

* Élveztem Cor tevékenységét, és egy halvány mosollyal dőltme hátra, majd lehuntyma szememet. Néha elhagyta egy hang a számat, de nem igen zavart.*

OKé...hanyagoljuk. De ugyse teszed meg! Hizs smot mondtad rosszul esett, hogy ezt feltételeztem rólad! Very Happy De mindegy4 Smile Nagyon nagy szeretés vaaan!!! Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 8:58 pm

Nagy nehezen felkébredtem. Gabi végig engem nézett. Oké szeretem ha néz, de ez nem olyan. Hiába, imádom ez nagyon zavar. Odahajoltam hozzá és megcsókoltam.
-Szia- Vigyorogtam, és megcsókoltam ismét. Lassan pólója alá nyúltam, és melleit kezdtem el masszírozni.

Értem, de komolyan gondoltam. Én megfogom tenni. . . . De ezt hanyagojuk már. Kérlek.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 12:35 pm

*Nincs jobb, minthogy reggel aludj egy jót a szerelmeddel! Én lassan kinyitottam szmeimet, és néztem ahogy Cor alszik. Annyira édes. Olyan mint Alex ilyenkor.*

Na jó bocsi, hogy még mindig ezen lovagolok. De tudtam hogy ugyse tennéd meg. de tényleg azért votl bennem egy szikra atyám mi van ha igen. Mert másik barátnőm is ilyeneket mondott, csak ő már komolyna is gondolta, és felnőttnek kellet lebeszélnie róla! Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:52 am

Magunkra húztam egy takarót, és figyeltem, ahogy pihen. CSókját viszonoztam, majd simét álomba ringattam. Magamhoz öleltem, és én is elaludtam.

Neked is, csáó!
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:41 am

- Jajj te meg az én Fáraóm!
* MOndtam egy huncut mosollyal, mintha egy babához beszélnék. Majd szorosan átöleltem, és lehunytam szememet. Kicsit pihentem, és meg cóskoltam Cor-t.*

Én elmegyek aludni4 Jóéjszakát! Smile Nagyon sok Puszi! Smile (L)
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:36 am

-Ráérünk az esküvőnkkel- Mondtam mosolyogva, majd viszonoztam a csókját, és elmosolyodtam azon, amit mondott.
-Az én drága Gabim a világ leggyönyörűbb angyala- Hehe. . .LEtettem, az újságot, majd rádőltem az ágyra, és megsimogattam Alex-et. Neki is kellene egy szuka. . .Majd keresek neki.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:25 am

- Nem baj mi esküvőnk előbb lesz. *Vigyorodtam el.*
- Vizsont majd ügyelek, hogy Mia kapja el a csokrot.
* Nevettem el magamat, majd megcsókoltam.*
- Huhhh Cornelius Crusader és a zenekar stylist-ja Gabriella Masterzon komoly kapcsolatban vannak.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:10 am

Aranyos volt így, főleg teli szájjal. Örülök, hogy ízlik neki. Olvastam az újságot, amikor Gabi felkiáltott. Megnéztem a cikket és elvigyorrodtam.
-Jó nekik- Mosolyogtam, majd tovább olvastam az újságot.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:05 am

* Oké tudom, hogy gusztustalan vagyok e a téren, de hát mit tegyek. Nagyon finom...Mikor végeztem letettem magam mellé a tálcát. Majd az újságra néztem.* 2 Mia Moscovitz, és Paul McCartney várhatólag egy hónap múlva köt házasságot.*
- Mi? *Mondtam kissé csodálkozva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 3:00 am

-Gabi, ne beszélj mindig teli szájjal.- Vigyororgtam rá, majd megcsókoltam. Nem érdekelt, hogy tele van a szája. A csók végén, megtöröltem a szám, hiszen csupa morzsa lett.
-Na egyél csak- Mosolyogtam és elolvastam az újságot.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:43 am

* Később Cor behozta a reggelit.*
- Hm... Nagyon jó illata van. Köszönöm édesem! * Adtam nkei egy cóskot, majd elkezdtem enni.*
- Hm..Úr isten sose fogom megunni a rántottádat. Pont ahogy szeretem.
* MOndtam tlei szájjal.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:33 am

Éreztem én, hogy az amit megnyomtam, nem az ágy volt. Ilyedten meredtem Gabira, majd megnyugatott. Egy csókot viszonoztam, és elengedtem majd felültem.
-Na, megcsinálom a rántottát- Ekkor felpattantam, és neki álltam a reggelinek.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:27 am

- Áhh.. *Mondtam mikor véletlenül rákönyökölt a hasamra. Ilyedten nézett rám, ekkor próbáltam bíztatni.*
- Nuygi drágám. Semmi baj!
* Mondtam nkei lágy hangon, majd folytattam cóskolgatását.*

Tényleg bocis, de megilyedtem. Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:14 am

-Oké, akkor rántotta lesz-Mondtam és mentem volna, ki, amikor visszarántott. Ejj, de éhes itt valaki. Vigyororgva viszonoztam minden egyes csókját, hol vadabbúl mint ő, hogy gyengédebben. Magamhoz szorítottam, és letértem nyakára is, két csók között.

Nyugi már! Nem haragszok, csak kicsit szarul esett, hogy tényleg képes voltál ilyet feltételezni rólam. . .Nem haragszok XD
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 2:07 am

- Rántottát.
* Mondtam egy vigyorral arcomon, majd kinyújtozkodtam.*
- Veled.
* Mondtam majd magamra húztam és vadul kezdtem el csókolgatni.*

:'( Ne haragúdj....de én ezt tök negatívan fogtam fel! Nagyon me giylesztettél. Mert nagyon kedvellek, és nem akartam hogy többet ne beszélhessünk! Sad Megtudsz nekem bocsájtani? Azért mert iylne aggodalmaskodó vagyok? Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 1:27 am

-Én icipici menyasszonyom-Vigyorogtam, és megsimogattam a hátát.FElültem, felvettem egy tréning nadrágot, Gabira néztem.
-Mit óhajt, a hercegnő reggelire?- Kérdeztem vigyorogva, majd vártam válaszát.

De nem figyelek! Hagyjatok már ezzel könyörgöm. Éretteb vagyok, mint a 15 évesek 75%-a!!! Az öngyilkosság, meg csak vicc volt. Komolyan, úgy gondoltátok, hogy én képes lennék rá??? Hát köszi, azért. . . .
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 9:40 pm

- Jó reggelt. * Mondtam egy hatalmas vigyorral. Majd megcsókoltam. Bebújtam atakaróba, és ismét becsuktam szememet.*
- Drága vőlegényem.
*MOndtam egy Gabi mosollyal.*

De figyelj! Később úgy is éretteb leszel, és rájössz, hülyeség. Én is ugyanezeke tmodntam mint te most. Most múltam 17. De már 16 évesen letettem róla. Mert érettebb lett gondolkodásom, és rájöttme nem menekvés. Akár 20-or megölhetné valkai magát, azér tmert elkezd unatkozni, és azt hiszi unja az életet. De legalább saccolj egy évet, mikorra végeznéd ez a 3 dolgot.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 12:42 pm

Amint felkeltem, láttam, hogy Gabi már fent van. Lassan elengedtem, és nyomtam egy puszit fomlokára. Megfogtam a takarót, és rendesen betakartam. Elvégre eddig, én melegítettem.
-Jó reggelt Gabi-Mosolyogtam, és nyomtam, még egy puszit homlokára.

Gyerekek, hagyjátok rá. Nekem nem kell segítség, és nyugiii, ha megteszem, minden szálat elvarrod. De már mint említettem, meg kell tennem 3 lényeges dolgot. Utána jöhet minden.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 12:36 pm

* Mikor reggel fölkeltem, Cor szorosan ölelt magához. Elmosolyodtam, és vissza hunytam szememet, de nem aludtam el, cska pihentem, ÉLveztem a társaságát, hogy a közelemben van, és védelmez.*

FIGYELJ! ÉN IS ÍGY VOTL PONTOSAN 3 ÉVE TÉLEN. NAGYON SOKAT SÍRTAM EZEN. ÁLLANDÓAN EZEN GONDOLKOZTAM, ÉS MÉG SÍRTAM. NAGYON SOKAT. D EHAGYTAM IDŐT, ÉS RÁJÖTTME HÜLYESÉG, MERT NEM EZ AZ EGYETLEN ÚT, ÉS NEM LEHET AZ ÉLETET MEGUNNI. TÚL FIATAL VOLTAM MÉG. 14-15. MINT TI! SŐT EVELIN IS VOTL ÍGY CSAK Ő 10 ÉVES KORÁBAN. DE Ő IS GONDOLKOZOTT ÉS TÚLTETTE MAGÁT RAJTA MERT RÁJÖTT EZ NEM MEOGLDÁS. MÉG NAGYON SOK JÓ DOLOG VÁR AZ ÉLETBEN. ÉS IGEN LESZ EGY-KÉT NEHÉZÉG, DE ÁTKELL MAGADAT RJATA TENNI, HISZ ANNYI EMBER SZERET. PL:. MI. ÉS SEGÍTÜNK NEKED. ÉS TUDOM KÉSŐBB TE IS RÁJÖSSZ, HOGY HÜLYESÉG AMIT MOST AKARSZ. EZEGY HÜLYE FIATAL GONDOLKODÁS HIDD EL NEKEM! KÉRLEK! SZERETÜNK NAGYON!
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:26 am

-Legyen. Ha te erre vágysz, én benne vagyok- Vigyorrogtam, majd befeküdtünk az ágyba. Betakargattam, magamhoz öleltem, és lassan álomba ringattam. Miután elaludt, én is elalzdtam vele. Közben öleltem magamhoz, bár én a hátamon feküdtem, ő pedig rajtam. Nyomtam egy puszit feje búbjára, és elaludtam lassan.

De, ha megteszem? Akkor se lesz semmi. Minden megy tovább XD. Neked is, szia Smile
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:23 am

- Oh...legyen ősszel. Imádom a leveleket. Lehetne kinti esküvő.
* MONDTAM ÁLMODOZVA.*
- pERSZE cska ha tetszik az ötlet. Lehetne egy tópart mellett. Az olyna gyönyörű. Egy Park.
* MOndtam mosolyogva, majd észhez tértem.*

FIGYI...NEM OLD AZ EMG SEMMIT. HIDD EL MEGFOGOD GONDOLNI MAGADAT! ÉN VISZONT ELMEGKE ALUDNI, ÉS SZÉP ÁLMOKA TNEKTEK. PUSZI!!! Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:20 am

Bevallom meglepett amit mondott. Tényleg akarja? Én nagyon örülnék neki, ha a feleségem lenne. Megcsókoltam, és megcirógattam a hátát.
-Legyen az eskü ebben az évben. Mikor szeretnéd?- Kérdeztem mosolyogva. Örülnék, ha tényleg a feleségem lenne.

Csajszi, nyugi már! Nem kell aggódni XD Nem vagyok annyira hülye, vagyis van amikor elgondolkozok rajta. . .De vannak észérveim. BÁr sok minden szól mellette,de nekem még 3 dolgot meg kell tennem. Utána legyek akár milyen idős megteszem
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:16 am

- Cor én...én....Szeretném ha idén tartanánk meg az esküvőt. Nem akaork annyit várni. Pual és Mia is modnta, hogy ők se. Kérlek.
* Néztem rá könyörgő szemekkel.*

KÉRLEK VÁLASZOLJ :'( NE TEDD :'( MINDJÁRT BŐGÖK...
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:09 am

-Nekem is jó-Vigyororgtam, majd megcsókoltam. Lassan hátra dőltem, de vigyáztam, hogy a lábát ne nyomjam annyira össze.
-Szeretem, hogy velem vagy Gabi- Suttogtam a fülébe, majd nyakát kezdtem el csókolgatni.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 3:02 am

- Hm... * MOndtam egy halvány mosollyal, majd átfordultam, és mellkasár afkeüdtem.*
- Anynira jó, hogy vele dvagyok. Nagyon jó.
* Mondtam még mindig mosolyogva.*

Nem tudom mit cisnálok ha tényleg megteszed :'(
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 2:54 am

Első utam a fürdőbe vezetett. Oké, megszoktam, hogy mindent rendben tartok. A szennyeseim kidobtam, majd odasétáltam hozzá és megöleltem.
-Én is szeretlek Gabi- Mosolyogtam, majd az ölembe húztam.

//Nyugi már XD//
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeWed Sep 08, 2010 2:48 am

- Na végre itthon.
* Mondtam megkönnyebbülve, majd lehuppantam az ágyra, és a csomagjaima toldalra dobtam.*
- Jajj cOR...GYERE IDE.
* mONDTAM EGY HUNCUT MOSOLLYAL, MAJD MAGAMRA HÚZTam.*
- Szeretlek.
*Suttogtam fülébe.*

NEHOYG MEG TEDD!!!!! :@
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 3:46 am

* Lágyan csókoltam Cor-t, mikor teleofnhívást kaptam. * - hALLO?.....mICSODA???? De rendben van ugye? Hála égnek. * Mja dletettem a teleofnt.*
- Oké. Most fogok od amenni és feljelenteni a Beatles-t. Küldtme Miának egy sütit amibe valamit beletettek, és Mia msot eszméletlenül fkeszik a kórházban. Már nincs baja mert kimsoták a gyomrát. De ezt nem ússzák meg.
* MOndtam dühösne, majd fölvettem a cipőmet és Coral hajtottunk a kávézóba.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 6:11 am

Már msn-en is mondtam képtelen lennék ezt tenni!!! Megbeszéltem Evivel is!!! Kérlek, játszunk tovább Sad
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 5:26 am

Evelin most hívott fel sírva. Ezt komolyan gondolod? Hizs előbb írtad akarsz játszani. Sad

1. Te cisnáltad ezt az egész sztorit, cska hogy megszabadulj tőlünk. Akkor köszönjük a sok fájdalmat. Evelint most kellett törölnöm:'( És itt bőg nekem a telefonba!!!Sad

2. A csaj megparancoslta neke,d hogy ne állj velünk szóba!

Köszönünk mindent Sad :@
ÖRÜLNÉK HA NEKEM AZÉRT EGYSZER VISSZA ÍRNÁL
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 5:00 am

De ne máááááááááááááár!!! Ne csináljátok már!! Én azt a csajt megölöm. Evi meg ne csináljon semmi ilyet!!!! Szarjátok le!!! Kérlek!!! Én még akarok veletek játszani!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Ez úgy baromság ahogy van. Én akarok veletek játszani, és beszélni is!!! Sad

Bár, ha eldöntöttétek nekem nem sok közöm van hozzá. . .Sad Hát, akkor sziasztok Sad
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 4:56 am

Köszönjüüüük! dRÁGA BARÁTNŐD MEGTILTOTTA HOGY JÁTSZUNK VELED IDÁZEM HAGGYUNK BÉKÉN TÉGED. van elég bajod. Nme akarja hogy sokat gépezz, mert akkor nem mozdulhat rád. Evelin megint itt bőg, most akarja töörlni magát az oldalról, d emég próbálom tartani benne a lelket Sad Azt mondta hogy állandóan fönn KELL lenne ditt. Pedig mi nem erőltetünk. É sazt is mondta cska akkor mond nemet a játékra mikor elmegy, és akkor Evelin mindig ír neke,d hogy haragszol-e rá? KÖSZÖND MEG BARÁTNŐDNEK, HOGY VELÜNK MSOT BESZÉLSZ UTOLJÁRA, MERT MEGTILTOTTA HOGY JÁTSZUNK!!!! Sad

KÖSZÖNJÜK A JÁTÉKOT! Szia!!!!!

:'(:'(:'(
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 2:38 am

-Mehetünk-Mondtam mosolyogva. Ha ő ezt akarja, akkor legyen.
-Hát, ha te mondod. Nem szoktam naplementét nézni, de veled azt is megnézem.- Mosolyogtam, majd megcsókoltam.

Fent sem vagyok MSN-en!!! Ma csak akkor mentem, fel, amikor írtam, neki, hogy te vagy és el is köszöntem mert mindig mennem kellet. . .
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 2:28 am

- Hm...mondjuk séta anaplemenetében?
* MOndtam egy kis huncut mnosollyal.
- Az olyan romantikus.
* Cukkoltam egy kicsit.*


Figylej ha abnőd mégegyszer rá ír Evelin-re úgy megtépem, hogy csak repül... :@ Amúgy rólad is beszélt hogy olyna vagy mint ő, de ezt mi nem hisszük el. Viszont Evelin megint tökre kiborult mert ez a csja nem haggya békén. Ha meg te vagy még is akkor nem tudom mi bajod van vele. Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 9:15 pm

-Én is szeretlek Gabi-Mondtam mosolyogva, majd megpusziltam a feje búbját, és elkezdtem hátát simogatni.
-Mit szeretnél csinálni holnap?- Kérdeztem, kíváncsian. Válaszát nem vártam meg, és újra bírtokba vettem ajkait.

//Oké, Szia//
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 8:02 pm

- Szeretlek.
* Suttogtam fülébe, majd szorosabban öleltem át, és nagyon sóhajtottam a csókok közepette. ÉLveztem, ahogy kényesztet, és én is próbáltma őt.*

Megyek Smile majd jövök este Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 7:55 pm

Láttam, rajta, hogy újabb csókot, akar, így kimondantlan kérésének eleget is tettem. Megöleltem és viszonoztam csókjait.

Nekem nem mutatja, ki hogy írt volna. De ha írt, már írok is vissza!!!
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 7:46 pm

* Én újjab csókért esedeztem, és magamra húztam. Szorosan öleltem magamhoz, és úgy csókoltam tovább. Élveztem gyönyörá ajkait. Isteni érzés volt.*

Miának nem is írsz? :O:O:O
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 4:13 am

Egy hosszú, forró és szenvedélyes csókot adtam neki. Amikor vége lett vettem egy nagy levegőt és kifújtam. Nem, akarok túl nyomülós lenni ezen a téren, így inkább nem csókoltam meg ismét. Pedig vágytam ajkaira. Sóhajtottam, és simogatni kezdtem, a hátát.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 3:39 am

* Vágytam ajkaim birtoklására. Hogy az én királyom birtokoljon, és soha ne haggyon el. Egyszerűen imádom, és soh nem lennék képes rá, hogy elhadjam.*

/ Figylej! Sad Lehet te nem emlékszel az estére, de nagyon rosszul esett neki amit írtál. Hogy férre értetted amit írt. Sad Lehet hogy nem emlékszel rá, de ő igen. SadSadSad É smsot átjött, és itt bőg az ölembe, hogy msnen cska úgy simán mondtam, hogy szóljon nekem hogy írtál. És elköszöntél. És nem vagy hajlandó vele beszélni. Tudod mennyire rossz érzés ez? :'( Én nem akarom íg látni a barátnőmet! Szóval msot vígasztalom egy darabig Sad később jövök! Smile /
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 10:50 pm

Bólintottam, majd a hátát kezdtem el simogatni. Lassan lehaoltam hozzá, és ajkait birtokba vettem.

//De hát, nem értem miért!!!! Én nem emlékszem mi volt este, amin ennyire kiakadhatott. Én egyáltalán NEM haragszok rá, meg semmi ilyenek. //
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 7:43 pm

- Hm....ez anynira jó.
* MOndtam lecsukott szemmel, egy mosollyal, miközben hozzábújtam. Cornak mindig olyan finom cukros tej illata van. Annyira jó érezni.*

Saját: Szia Sad Evelin mesélt a tegnapestéről! Sad Kérlek legalább írj vissza neki, had magyarázza el a dolgot. Nme úgy gondolta az egészet, ahogy te hitted!! Sad Kérlek tedd me gnekem ezt az egy szívességet írj neki vissza! Sad
Ma ott sírt nekem, hogy nagyon bűntudata van mert félre értetted ezt! Kérlek íjr neki vissza SadSadSadSadSadSad
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:37 pm

-Én is szeretlek Gabi- Suttogtam a fülébe, amikor hozzám bújt. Betakartam magunkat, mivel eléggé hideg volt a takarón kívül.

//Okok, szia Smile //
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:35 pm

- Hm...ez csodálatos volt.
* Hunytam be szememet és mosolyodtam el.*
- Szeretlek.
* Majd szorosan mellé bújtam.*

Megyk suliiba Smile sziasztok! Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:32 pm

Mosolyogtam, majd viszoniztam a csókját. Dereka alá, nyúltam és egy kicsit megemeltem, hogy magamhoz tudjam ölelni.
-Váltsuk valóra az álmod. Mit szólsz hozzá?- Kérdeztem, de a válaszát meg sem várva, megcsókoltam, hosszan.
Back to top Go down
Sponsored content





Cor szobája Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cor szobája
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Lányok szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: