Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Lányok szobája

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:25 am

* Fölértem a szobámba, és az volt az első, hogy kicsomagoltam. Szennye ruháimat a mosógépbe tettem...Majd egy hátizsákba beleraktam egy pár cuccot, és elhatároztam haza megyek, ami 5 utcával van innen messzebb. Egy flakon vizet eltettem. Majd kihoztam a szobámból a biciklimet. Írtam Paulnak egy cetlit.

Paul ha keresnél, akkor otthon vagyok. Tudod merre van, mutattam már. Smile De azért biztonság kedvéért itt a cím!
----------blablablablabla----------


* Majd levittem a biciklit, fölültem rá, és hajtottam haza. Közbe elkezdett szakadni az eső, így jól megáztam.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:20 am

* Fölértem a szobámba, és az volt az első, hogy kicsomagoltam. Szennye ruháimat a mosógépbe tettem...*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 1:45 am

- Féltem hogy itt hagysz. Annyira mentél. Gondoltam gyorsan magamra kapom a nadrágom, a cipőmet, és a...Pulcsimat.
*Mondtam a pulcsimat grimaszolva. Majd mikor leértünk lenn voltak.*
- Hello.
*Mondtam egy tipikus Mia mosollyal.*


Saját: Légyszi majd a nappaliban folytasd. Smile
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 1:42 am

Megigazítottam neki én is a haját, majd kezem ferekára fontam.
-Mennyünk, Mia- Susosgtam a fülébe, majd elindultunk le a lépcsőn.
-Miért siettél ennyire?- Kérdeztem egy mosollyal és megpusziltam az arcát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 9:03 pm

- Nem direkt csináltam. hülye pulcsi.
*Mondtam miközben, megigazította rajtam. A hajam tiszta kóc volt, így kezemmel meghúztam kicsit.*
- Köszi.
*Köszöntem meg majd viszonoztam a csókját.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 4:31 pm

Hallottam ahogy ordít utánnam. A lépcsőnél megálltam és mire jött egy pulóver volt a fején.
-Mit csinálsz?- Eléggé forcsán néztem rá, majd lehúztam fejéről a pulcsit, és megigazítóttam rajta.
-Úgy is gyönyörű voltál, de is még szebb- Mosolyogtam és megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:21 am

- NENENEEEEE VÁRJ PAUL KÉRLEEEK.
* Ordítottam neki, majd gyorsan fölvettem a nadrágomat és a cipőmet, majd futottam, miközben fölhúztam a sliccemet, majd magamra kaptam a pulcsimat, de véletlenül az ujjába húztam a fejemet.*
- Segítségg...MmMMM
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:19 am

-Reméltem felkapsz egy nadrágot és jössz. De ha nem, nem- Mondtam majd kinyitottam az ajtót, és elindultam le.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:17 am

* Csak néztem rá, és lehajtottam a fejemet. Szomorkásan néztem, majd láttam amint Paul vissza néz. Szüttyögtem egyett, és játszadozni kezdtem ujjaimmal. VELED AKAROK MENNI. Kiáltottma magamban Paul-nak d eha ő nem akarja, nem akarok rámászni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:13 am

-Beszélnem kell a többiekkel, és aludni még- Mondtam mosoyogva, majd adtam neki egy csókot, és az ajtófelé mentem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:12 am

* Néztem rá szomorúan egy darabig, majd megszólaltam.*
- Hova mész?
*Kérdeztem mint egy árva kislány, és néztem rá kölyökkutya szemekkel. Ha elmegy menni akarok. Elvégre büntiben vagyok, és a rabja akarok lenni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:07 am

-Igen. Én tudtam- Mosolyogtam rá, és megsimogattam arcát.
-Nos, akkor lehet én megyek- Letettem magamról, és elkezdtem öltözni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:04 am

* Jobban szeret. Aztaaaa. Akkor biztos nem hagyna el.*
- Szeretlek.
* Mondtam majd félig rádőltem. Törzsére feküdtem, és lehunytam a szememet, és beszívtam azt a kellemes illatát. Viszont azt már tudom, hogy Layla a neve. Szép név.*
- Amikor elöszőr találkozunk, gondoltad volna, hogy íyg kötünk ki? Szerelmesen?
*Kérdeztem mosolyogva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:00 am

A kérdésre felültem, és végigmérem Mia-t.
-Olyan szerelmet, amit még Layla iránt sem éreztem. Imádlak, és nem élném túl, ha elhagynál- Mondtam majd visszadőltem. Nem tudom miért de álmos vagyok. Nagyon.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:54 am

- Hűű....
* Majd mellé dőltem.*
- Rajongó és híresség házassága.
*Mondtam kedvesen és csodálkozva. Mi van ha újra meglátná, és ismét beleszeretne. Akkor össze törnék. És örök sebet vágna a szívemben. Oldalra fordultam, és néztem az esőt az ablakon, majd fölálltam, és elhúztam a függönyt, majd bekapcsoltam a TV-t.*
- Te mit érzel irántam.
*Kérdeztem komolyan.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:50 am

-Meg- Mosolyogtam, és megsimogattam a hátát.
-Igen. Az nap akartam megkérni a kezét- Mondtam, egy mosollyal, majd hasra fordultam. Mia a hátamon ült.
-Ne beszéljünk róla- Suttogtam, majd a párnába fordítottam fejem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:46 am

- Megcsalt?
* Néztem rá döbbentem, majd ráfordultam.*
- De hiszen ő a rajongód. Ez így furi.
*Mondtam még mindig csodálkozva.*
- És szeretted őt?
* Néztem a mellkasára.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:39 am

Ledőltem róla, majd a plafont kezdtem el nézni.
-Téli nap volt. Hazafelé tartottam, ő pedig a sarkon elejtette a bevásárló táskáját. Segítettem neki, majd elmondta, hogy a rajongóm. Feljött hozzám, és egész éjszaka beszéltünk. Utána rendseresen jártunk, és az első csókunkkal lefeküdtünk. fél évet voltunk együtt, majd megcsalt. Ennyi a story. -Sóhajtottam, és tovább néztem a plafont.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:21 am

- Legalább a pólómat had vegyem fel kérlek.
* Néztem rá könyörögve, majd oda adta a pólómat, én meg gyorsan magamra húztam, majd magamra húztam a takarót, és Pault is.*
- Brrr...
* Borzongtam meg egy kicsit.*
- Meséld el. Hogy hogyan jöttél össze egy rajongóval?
* Néztem rá fénylő szemekkel.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:16 am

Megfordultam, hogy ő aludjon. Egy takarót, magunkra hóztam, majd óvatosan ráfeküdtem
-Ne fázz meg- Suttogtam a fülébe, majd felügyeskedtem a boxerom.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:05 am

* Amikor levette rólam a felsőt, elkezdtem vacogni.*
- De kinn vihar van és nagyon fázom.
*Mondtam remegve.*
- És tök simán föllehet fázni. Nekem a hasam szokott fázni nagyon.
*Mondtam nagy nehezen, annyira kirázott a hideg.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 4:58 am

-Igen jártam már- Mondtam, majd ismét simogatni kezdtem.
-Maradhattál volna, mesztelenül is. A szemeidben elveszve, nem igazán figyelem tested- Megcsókoltam, és levettem róla a pólót.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 4:46 am

- Miért milyen legyen?
* Kérdeztem gyengéden, majd éreztem, hogy a melltartóm ki van kapcsolva. majd fölálltam, és bekapcsoltam. Majd föl vettem a pólómat, de a nadrágomat nem, majd vissza feküdtem Paul-ra persze óvatosan.*
- Jártál már rajongódal?
* Kérdeztem két csók között.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 4:37 am

-Nekem napi 5 a rekordom- Mondtam egy mosollyal, majd viszonoztam a csókot. Amikor lábait éreztem derekamnál, elkezdtem fenekét simogatni, és sombjait.
-Puha a bőröd- Mondtam, kétcsók között.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 4:17 am

- Azért döntenénk rekordot, mert 2 nap alatt mi már 4-er csináltuk.
*Mondtam nevetve.*
- De nem bánom.
*Mosolyodtam el majd megcsókoltam, és lábamat ismét fölhúztam a derekáig.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 4:14 am

-Miért döntenénk rekordot???- Néztem rá értetlenül
-Nem érdekel, hogy kivolt. Most büntiben vagy- Mondtam, majd magamra húztam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:40 am

- A szex-el.
*Mondtam neki, egyszerűen.*
- Az anyám volt.
*Válaszoltam mikor kidobta a kezemből a telefon-t, és ismét elkezdett csókolgatni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:35 am

-Rekordot mivel is?- Lassan ismét egymáséi lettünk. Amikor végeztünk, jobb kezemmel magamhoz szorítottam. Amikor megcsörrent a telefon már vettem is ki a kezéből. Kinyomtam és ledobtam az egyik fotelbe.
-Nincs telefon- Mosolyogtam és megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:13 am

* Lihegés hagyta el ajkamat, amint levettem a melltartómat. nem bírtam tovább, így kikapcsoltam a nadrág szíját, és lehúztam a sliccét*
- Szerintem mi lassan rekordot döntünk.
*Mondtam mosolyogva, majd ismét egyesültünk, és sokáig vágtáztunk a ménessel a réten, majd sasként szálltunk el. Egymás mellett feküdtünk, nagy szemekkel meredtünk a plafon-ra.*
- Imádlak. *Mondtam lihegve, majd megcsörrent a telefon.*
- Hallo, aha. Oké. Öhm...*Mondtam majd Pault kivette a telefont a kezemből és letette.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:00 am

-Ezesetben- Kikapcsoltam melltartóját, és mellét kezdtem el izgatni. Közben csókokat loptam tőle folyamatosan
-Isteni vagy- Mosolygtam fel rá, majd folytattam tovább.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:53 pm

- Azt teszel velem, amit szeretnél.
* Mondtam mosolyogva, és csókoltam tovább.*
- Imádlak.
*Mondtam egy manó vigyorral.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:43 pm

-Úgyan azt, amit te- felpillantottam rá, majd felhajoltam hozzá egy érzéki, és mély csókra. Hogy, én mennyire imádom ezt a csajt.
-Nos, több is lesz, vagy most csak kényeztesselek?- Kérdeztem mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:40 pm

* Csak élveztem ahogy Paul kényeztetett. És halk kuncogás hagyta el száját. Majd lassan combom belső tájékára ért.*
- Mint vigyorogsz?
*Kérdeztem én is vigyorogva, de már szemem nyitva volt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:35 pm

Válaszán csak mosolyogtam, majd tovább csókolgattam testét. Lassan kezeimet is rátettem, és azokkal is becézgettem puha bőrét. Tudtam hova lehet, és hova nem érdemes nyúlni. Egenlőre. Hehe....nem sokára, több is lesz.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:31 pm

* Már combomnál járkált, és ismét a hasam alsó féltekén, mikor végre beszélni tudtam.*
- Mert annyira tökéletesen csinálsz mindent.
*Mondtam mosolyogva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:28 pm

-Na de miért?- Kérdeztem, ésfolytattam tovább testének kényeztetését. Lassan leértem nadrágjához, és levettem róla. Lábujjaitól elkezdtem szép lassan csókolgatni lábát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:21 pm

- Áá-áá * Mondtam majd vissza húztam magamra.*
- Akarom hogy folytasd. Kérlek.
*Mondtam majd adtam neki egy szenvedélyes csókot, közbe lihegések hagyták el ajkaimat. Paul forró lehelete arcomat súrolta.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:17 pm

-Ha azt akarod, akár büntetésbe is átmeteh. Az álltal, hogy nem csinálom tovább- Mondtam, majd elhajoltam tőle, és az ágyra feküdtem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:12 pm

- Ez nem büntetés inkább kényeztetés.
*Mondtam mosolyogva.*
- De nagyon jól esik.
*Mondtam két csók között. Annyira jó volt. Nem voltunk túlfűtve olyan laza volt, és pihentető.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:09 pm

Élveztem, lihegéseit, és apró nyügdécselését. Melltartójához érve kissé megálltam. Apró csókkal illettem mellét, majd felértem nyakához. Finoman megszívtam, majd felhajoltam, hogy csókba kezdjünk.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 10:32 pm

- Pont erre gondoltam.
*Mondtam lihegve, majd fejemet hátra toltam, és élveztem amint Paul a testemet csókolgatja. Felsőmet felhúzta, így még kellemesebb érzés volt. És nem érdekelt az interjú.*
- Majd meg mondom a nőnek hogy közbe jött valami.
*Mondtam ki még mindig élvezve a csókokat, és csukott szemmel.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 10:21 pm

-Még is milyen bütetést karsz?- Kérdeztem, majd lassan elkezdtem lehúzni róla a felsőt.
-Lehet az, hogy nem jelensz meg az interjún- Mondtam mosolyogva, és elkezdtem csókolgatni felső testét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 10:18 pm

- Akkor nem önzőség, ha én is akarom. És igen is nagyon akarom.
*Mondtam sóhajtva, és apró lihegés hagyta el számat amint elkezdett csókolgatni, közbe szememet lehunytam.*
- És igen is nagyon önző vagyok *Suttogtam halkan.*
- Büntess meg. *Majd elmosolyodtam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 10:14 pm

-Nem vagy önző!!!- Megsimogattam a hátát, majd hasra fordultam.
-Én vagyok az önző, mivel nem adlak oda senkinek- Közöltem vala, majd magamhoz húztam, és csókolgatni kezdtem testét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 10:11 pm

* Igaza volt.*
- Igazad van. Nem akarlak téged tönkretenni az önzőségem miatt.
* Mondtam szomorkásan, majd leültem mellé és elkezdtem nézni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:57 pm

-Értem. Nem megyek el- Mondtam, majd visszazuhantam a párnára.
-Nem hiszem, hogy ezt most kellene- Fordultam felé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:21 pm

- Van egy interjúm délbe.
*Mondtam szememet forgatva, és fölálltam.*
- Tudod mit, Gyere el meglátod tök klassz lesz. Szívesen modnom hoyg a barátom a világ legjobb pasija.
*Mondtam majd adtam neki egy szenvedélyes csókot.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:19 pm

Csókjait viszonoztam, és közben simogattam testét.
-Nem tudom még- Mosolyogtam, és ismét megcsókoltam.
-És te? - Néztem rá kérdően. Jó lenne vele lenni egész nap itt az ágybn, de ezt nem lehet.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:11 pm

- Ja igen. Emlékszem. Azt hiszem.
* Mondtam egy tipikus Mia mosollyal.*
- Még mázlid volt, mert szoktam karatézni is.
* Nevettem el magamat, majd oda hajoltma hozzá, és elkezdtem csókolgatni elég hevesen majd nagy nehezen leálltam.*
- Ma mit csinálsz?
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:08 pm

Amikor felébredtem Mia már ébren volt. Magamhoz öleltem, és megcsókoltam.
-Jó reggelt, drágám- Suttogtam a fülébe, majd megpusziltam a homlokát.
-Igen. Beszéltél, és én eleget is tedtem a kérésednek- Mondtam mosolyogva, majd megsimogattam a hátát.
Back to top Go down
Sponsored content





Lányok szobája Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lányok szobája
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Cor szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: