Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kórház

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:52 am

- Paul mindig elhagy...hát ez van.
* MOndtam elkeseredetten. bármilyne jól voltma kívül, d ebelöl aprócska darabokra voltam tőrve. *
- Aztaaa ez remek.
* Mondtam egy vigyorral majd mikor Gabi issza jött ő is bejelentette. Persze ismét meg kellet lepődnöm. Később már hazamehettem végre Liverpoolba. De előtte várt egy studiós felvétel.*

* Mikor visszaértünk, gabiék a cuccomat bevitték a szobámba, én addig bekopogtam Paulhoz. Mikor a folyosón távoztak a barátai kivéve George mérges pillantást vetettem feléjük, de az ő bús bánatos arcuk, nem hatott meg.*
- Szia!
* Vigyorogtam rá majd jó szorosan átöleltem mikor kinyitotta az ajtót. Egy szenvedélyes csókot adtam neki.*
- Anynira hiányoztál.
* Mondtam fájdlamas arctekintettel.*
- Anynira rsszul érzem magamat. Midnne miatt. hOgy minden baj oka én vagyok.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:43 am

Figyeltem mit tesznek. AMikor Paul kijött, én bementem Mia-hoz, hogy Gabival nyugodtan beszélhessenek.
-Drága, hát veled mi törént? Ennire ránk untál?-Kéreztem mosolyogva, majd leültem a mellette levő székre. Rámosolyogtam a másik két lányra, és ismét Mia-ra néztem.
-Megkértem Gabi kezét- Mondtam egy büszke vigyorral.- De ha ő is mondja, akkor te tőle tudtad meg először.- Mondtam neki, kissé vidítás képpen. Annyira boldog vagyok, hogy Gabi a feleségem lesz majd. És annak is nagyon örülök, hogy Mia jobban van. Bár Paul elment. Amit nem kellet volna. .. De hát. . .
Back to top Go down
Vendég
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:39 am

Hallgattam, amit mondott, majd felálltam az ágyáról és sóhajtottam.
-Megértelek. Szeretnéd, hogy elmennyek?- Kérdeztem, majd megigazítottam a zakóm.
-A dalt add csak ki.- Mondtam, egy mosollyal, majd megsimogattam az arcát, és elléptem az ágyától.
-Én elmegyek. Liverpool-ban találkozunk- Mondtam kissé keserűen. Megértem én. És hiába utálja a fiúkat, én bírok őket. De ezek után, . . .Nem tudom. Én Mia mellet fogok kiállni bármi is legyen. És most visszamegyek Liverpoolba, hogy megbeszéljem a fiúkkal. Kimentem a korteremből, és Gabi felé fordultam.
-Visszamegyek. Majd jöttök ti is. Beszélek a fiúkkal. Addig is sziasztok- Köszöntem el, majd visszamentem a reptérre, és onnan vissza Liverpoolba.

Amikor visszaértem, számonkérően, mentem a fiúkhoz, hogy megbeszéljük. Természetesen tagadtak mindent, de én bemutattam a bizonyítékokat. Elmondták ki bajuk van Mival. Oké, értem. . . De ez akkor sem mentség. Amint megbeszéltünk mindent, és szabira mentem. A többiek sem elenkezdtem. George is velem tartott. Ő ment a barátnőjéhez. Én meg felmentem a szállásomra, és lefekedütem pihenni. De nem ment.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:30 am

* Paul azonnal magához szorított, és egypár könnycseppet eleresztett. Én próbáltam bele harapni a szendvicsembe, de nem nagyon ment.*
- Paul...ez fáj.
* Próbáltam megszólalni.*
- Nyugi. Pár óra múlva kimehetek. A csomagjaim meg már itt vannak. A postás néni nagyon aranyos volt velem.
* Majd elkezdtem úgy beszélni, mint ő velem nálunk, csak nem kiabáltam. *
- 1. Még mielőtt leszidnál hogy miért szöktem meg, azért mert utálnak a barátaid, és nem akartam ártani a hírneveteknek. 2. Írtam egy dalt amíg ESZMÉLETLEN voltam, de nem adom ki, mert még jobban utálnának. 3. Sose felejtem el amit tettek velem. Tudom, hogy utálnak, d ehogy enynire! Ez már túlzás.
* MOndtam majd kicsit elhúzodtam tőle, bár szívem szerint agyon ölelgettem, és csókolgattam volna.*
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:30 am

- Amint Cor vissza húzott. Én csak bolintgattam, és szorosna bújtma hozzá, és lestem Pual me gMi atevékenységét. Nme csodálnám ha Mia Pual barátainak nem bocsájtana meg. *
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:16 am

Amennyira csak tudtam, megpróbáltam elvonni Gabi figyelmét, de nem nagyon ment. Én is ugyan annyira aggódok, Mia-ért mint ő. De képes vagyok kezelni, és tudom, hogy minden rednben lesz. Béreltünk egy kocsit, és mentünk is Mia-hoz. AMint megtudtuk Mia melyik szobában van, Paul rohant oda. Mi követtük. Láttam, amint Paul a karjaiba szorítja Mia-t és sír. Mi még az ajtóban álltunk. Gabi beakart menni, de megfogtam a karját.
-Hagyd, őket, egy kicsit- Mondtam mosolyogva, majd magamhoz öleltem Gabit.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:12 am

Alig vártam, hogy végre Mia-nál lehessek. Cor, nyugtatgatta Gabi-t, de amint láttam nem nagyon ment. Közöttünk Cor volt a legnyugodtabb. Ezért is vezetett ő. Amikor beértünk a kórházba, megkérdetük hol van Mia, és én mint ha ágyóból löttek volna ki, rohantam fel Mia-hoz. Benyitottam, és rögtön megláttam Mia-t. Odasétáltam halál nyugodtan, majd magamhoz szorítottam.
-Istenem, annyira aggódtam miattad Mia- Mondtam, és elcsuklott a hangom. Nem szokásom sírni, de most megtettem. Mia-t ölelve, csak úgy folytak a könnyeim.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Kórház   Kórház Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:08 am

* Éppen már szemeimet nyitogattam a kórteremben. Két lány is feküdt a teremben. Egyik mellettem, másik előttem.*
- Te veled mitörtént?
* Kérdezte a mellettme lévő lány.*
- Nem szeret a Beatles, így inkább küldtem sütit amiben benne volt valami, és össze estem tőle.*
- Huhh ez még jó. Én vízbe estem és órákig kómában voltam. *Mondta a lány mosolyogva, majd behozták a kaját. Végre. Már iszonyú éhes voltam. D emaikor letették.*
- Fújj....ez mii??? *Kezdtem el piszkálni a villával. Mjad mikor kjmetn az ápolónő körül néztem, és bele dobtam a mellettme lévő kukába a kaját, és elkezdtem fütyülni. Majd bejöttke Pualák. Mit icnsálnak itt????*
Back to top Go down
Sponsored content





Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kórház
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kórház

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-on kívüli országok :: Olaszország-
Jump to: