Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nappali-Hal

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 3:36 am

- Nem kiváncsiskodtam, csak megkérdeztem.
*Magyaráztam el a dolgot.*
- Lehet, hogy valami fontos. Azér tkérdeztem. Ehhez semmi köze puszta kíváncsisághoz.
*Mondtam egy védő nevetéssel.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 3:31 am

-Majd elolvasom- Mondtam mosolyogva.
-Ne legyél ennyire kíváncsi- Megcsókoltam ismét, majd csókjaim nyakára tévedtek.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 3:21 am

- Ennek nagyon örülök. Szeretlek.
*Mondtam majd viszonoztam csókját, majd a manager eltűnt.*
- Nem olvasod el? Vgay később?
*Kérdeztem a zsebére mutatva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 3:18 am

Átadott egy levelet, majd el is ment.
-Soha nem engedlek el- Mondtam, majd megcsókoltam. A levelet eltettem a zsebembe, és Mia-ra koncentráltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 3:14 am

- Azért elegedhetnéd néha.
*Mondta a managere. Kár hogy Brian most nem tud velük lenni. Ez a pót manager egy RÉM.*
- De én nem akarom, hogy elengedjen.
*Mondtam védeve magamat, és persze büszkén is.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 3:04 am

A krákogás, engem is zavart. Amikor kinéztem Mia mellet a manager volt az. Mia rögtön lepattant az ölemből. Na nem. Még ha ő is van itt, nem engedem el Mia-t. Rögtön az ölembe kaptam ismét. Kezemet csípőjére fontam, és nem engedtem el.
-Mit akarsz?- Kérdeztem, kissé komoran.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 2:45 am

* Halk krákogás borsóztatta meg hátamat. Majd hátra néztem, és ott volt Paul managere. Vigyorogva ültem vissza Paul mellé.*
- Hello.
*Mondtam már kissé komoly arc kifejezéssel, majd fejemet lehajtva kezdtem el tanulmányozni tornacipőm orrát.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 2:38 am

Figyeltem, ahogy az újságom az asztalon köt ki. nem értettem miért, s ekkor az ölembe ültek. Lassan finom csókjaival halmozott el, melyeket azonnal viszonoztam. Egyik kezem csípőjére, míg másikat hátára csúsztattam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 2:34 am

* Mikor végleg becsukta Paul az újságot, megfogtam és ledobtam az asztalra majd az ölébe ültem, és elkezdtem ajkait csókolgatni. Hol nyakára tértem, hol vissza az ajkaira.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 2:21 am

Hol az újságot, hol Mia-ra pillantottam, hisz folyton engem nézett. Éreztem, ahogy közelebb húzódik hozzám. Egy puszit kaptam tőle, amit mosollyal viszonoztam és tovább olvastam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 2:12 am

* Csak néztem Paul-t amint az őjságot bújja. Majd keresni szerettem volna témát, mert kicsit zavart a csend. Vizsotn zavarni se szerettem volna. Picit közelebb csusszantam hozzá, majd orrommal és homlokommal arcát végig simítottam, és adtam neki egy mano puszit.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 1:56 am

Csak bólintottam, majd élevztem, hogy a karjaim között van. Lassan elengedtem, és ő törökülésbe helyezkedett el. Egy ideig farkas szemet néztünk, majd ismét az újságot kezdtem el bújni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 1:15 am

- Ha nem gondolod komolyan, nem kell kimondani. Én akkor is szeretlek ha te nem bocsájtasz meg.
*Mondtam gyengéden, komoly arc tekintettel. Ekkor már könnynek nyoma sem volt. Szorosan bújtam hozzá, majd végre elengedtem egy vigyort. Mert akár haragszik, akár nem, én akkor is örülök, mert ő a karjaiba zár. Annál jobb nincs. Gyengéden váltottam pozíciót. Török ülésben ültem a kanapén, és áhítattal bámultam rá.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 1:05 am

-Értem én- Mondtam és tovább dajkálgattam. Nem értem miér csinál ekkora botrányt belőle. Levette a gyűrűt. Ennyi. Nem tett semmi mást. Sóhajtottam, és tovább törölgettem könnyeit. Addig nem hagyja abba, amíg meg nem kapja a választ, amire úgy áhítozik.
-Nincs miért, megbocsátani- Suttogtam, majd elővettem egy kendőt, és megtöröltem vele az arcát. Amint ezzel végeztem megöleltem ismét, és simogatni kezdtem hátát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 12:58 am

- De nem érted? Nagyon fáj ha neked is fáj az amit okoztam.
* Magyaráztam el neki rendesen, éppenséggel csak könny folyt a szememből. Még is jól esett hogy magához ölel. De tudom hogy egy darabig nem felejti el, hogy levettem a gyűrűt. *
- Kérlek bocsáss meg.
* Suttogtam neki ismét, bár tudtam a válasza a semmi lesz. Megint nem fog válaszolni. Bármennyire is fog fájni, el kell viselnem ha szeretem őt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 12:51 am

Kérdésére nem voltam hajlandó válaszolni. Ekkor megéreztem egy víz cseppet a kezemen. Odanéztem és láttam, hogy Mia az, és sír. Letettem az újságot, majd lassan letörölgettem újra és újra megjelenő könnycseppjeit. Magamhoz öleltem, és a hátát kezdtem el simogatni.
-Nem kell sírni- Suttogtam halkan a fülébe, majd tövább dédelgettem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 5:34 am

* Csak néztem rá mereven. Belül annyira fájt ez az egész. Annyira nem akartam. De ahogy mondta. Megtettem. Szívem szerinte a lába előtt zokogtam volna a bocsánatáért. De tudtam magamat kontrázni. Nem mint tegnap.*
- Paul mit tegyek hogy megbocsáss? Tegnap nem tudtam uralni magamat. Annyira fáj, hogy fájdalmat okoztam neked.
* Mondtam de már könnybe futott a szemem. Nem tudtam mit tenni, egy könnycsepp átment a kapun, és a dombon haladt lefelé.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 5:27 am

Miért kér bocsánatot? Csak azt tette amit akar. Jeleztem hogy nem akar sokat velem lenni. Oké. A gyűrűjét is levette. Rendben. Neki adtam, engem már nem érint. Sóhajtottam, majd kinéztem az ablakon.
-Nem akartál, de megtetted. Ennyit erről- Mondtam ridegen, majd elkezdtem olvasni az újságot.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 5:18 am

* Néztem minden egyes mozdulatát, kecses mozgását, ahogy a kanapéra ült le. Nála még ez is tökéletes. Még mindig megbánó tekintettel meredtem rá.*
- Bocsáss meg!
*Mondtam neki, őszintén, komoly, és egyben árva arc mimikával is kifejezve, hogy tényleg mennyire sajnálom, hogy tegnap csak úgy levettem a gyűrűt miután felhúzta. Annyira megbánthattam szegényt. Annyira sajnálom, hogy összetörtem. Nem akarom bántani. Nem akarok neki fájdalmat okozni soha.*
- Nem akartalak megbántani!

Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 5:11 am

Tekintete megbánást tükrözött. Ennyire megbántottam volna tegnap? Igen, ezt nem kellet volna.
-Nem haragudtam, csak nem szeretem ha olyanról faggatnak, aminél kijelentettem, hogy nem.- Közöltem vele. Remélem ebből rájönm hogy nem szeretem ha nagyon kíváncsiskodnak. Sóhajtottam, majd elültem mellé.
-Igen el- Sóhajtottam, majd kinyújtóztam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 5:03 am

* Paul szemei nem álmosítottak. Annyira aranyosak azok a nagy bociszemek. Imádom. Rögtön meg enyhültem ezt látván. Kissé megbánóan néztem rá, majd fölültem, és meghúztam a copfomat.*
- Még mindig haragszol rám a tegnapi miatt?
*Igen sokat kérdezek tőle, csak mert kíváncsi vagyok. De nem akarom hogy emiatt utáljon. *
- Tegnap elvetettem a sulykot.
* Vallottam be, fejemet lehajtva, közbe torna cipőmet kezdtem el bámulni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 4:54 am

Nagy nehezen reggel felkeltem, és lezuhanyoztam. nem voltam márálmos szerencsére. Lebicegtem a nappaliba, és Mia a kanapén aludt. Odamentem, majd adtam neki egy puszit. Leültem az asztalra és néztem ahogy alszik. Nm sok alkalommal tehettem meg ezt. De most igen. Lassan kinyitotta szép szemeit. Nem sokkal ezután nekem szegezett egy kijelentést.
-Igen, úgy tűnik- Hangom száraz volt és fakó.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 4:41 am

* Lassan fölballagtam a szobámba, hogy aludhassak egy jó nagyot. Majd végül hamar lebicegtem a nappaliba. Leültem a kanapéra, két lábamat asztalnak szegeztem, testem pedig megállás nélkül zúdult a kanapé háttámlájához. Lassan eldőltem a kanapén, lábamat pedig föltettem, és össze kuporodtam. Takaróra nem volt szükségem, hiszen most rendes ruhában voltam. Farmerben, tornacipőben, és egy farmer dzsekiben, alatta egy mintás szürke póló. Szemem magától becsukódott, és ismét álomba merültem. Egy sötét, de kellemes álomba. Igazából nem álmodtam semmit. Lassan kinyíltak a szemeim. 3 órát aludtam. 10:30-at mutatott az asztalon lévő Wekker. Mikor már nem láttam homályosan, észre vettem, hogy Paul az asztalon ül, és rám pillant.*
- Atya ég itt aludtam el...
*Mondtam bár lehet kérdésnek szántam, nem az lett belőle.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 2:32 am

* Mi a francért megy el állandóan Elegem van. Inkább hagytam menjen ha annyira akar. Ültem a kanapén és néztem magam elé. Pillantása égette a bőrömet ami már hamuban pezsgett.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 2:25 am

Engedtem neki, de nem nagyon akartam. Derekára fontam karom, és viszonoztam csókját. Amikor a kanapéhoz értünk én nem ültem le.
-Akarom, de nem érted, hogy semmi tervem nem volt. Csak úgy spontán jött az ötlet. De tényleg mennem kell-Ismét elindultam a lépcsősor felé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 2:12 am

* Amint vissza adta agyűrűt, vissza helyeztem az ujjamra. Majd gyengéden félre állított. Amikor a lépcsőnél volt, meg fogtam a kezét, és vissza húztam teljes erőmből, majd megcsókoltam. Kezeim nyaka körül voltak, testünk szorosan súrolta egymást. Ekkor lépkedtem hátra, és magammal húztam majd leültettem a kanapéra.*
- Én csak azt akartam, hogy beszélgessünk többet a kapcsolatunkról. De ha te nem akarod. Akkor mindegy.
* Mondtam majd szorosan öleltem magamhoz. Nem hiányzik, hogy megint elmenjen. Nem akarom. Semmit nem akarok. Csak őt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:58 am

Hallgattam. Nem értem mi a baja. Ennyire nem nyilvánvaló? Nem akarom, hogy tudja. Ennyi dráma az miatt, hogy nem válaszolok. Mi lesz, ha nem jelentem be neki, minden egyes lépésem amikor a feleségem lesz? Ekkor a gyűrű az azstalra került. Értem. Rendben legyen. Felálltam, majd a gyűrűre néztem és rá.
-Igen ezt akarom, de látom te nem. Tégy amit akarsz. A gyűrű a tied, de én most megyek- Mondtam, majd kicsit félre állítottam, és elindultam a lépcső felé. Sose bocsátom ezt meg magamnak. Letette a gyűrűt, értem. Nem kell neki. Rendben vettem a lapot.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:48 am

- Mi bajod van?
* Kérdeztem tőle mérges tekintettel, még is nyugodtabb hangon. Belül úgy éreztem mintha kiakarna törni a vad. *
- Bajod hogy kérdezlek mi? Minek takargatni a nyilván valót. Ha? Beszéljünk inkább arról, hogy mennyi pénzt kaszálunk külön külön?
Gyerünk Paul. Keress témát. Vagy csak csináljuk a szobában és aludjunk?
Vagy együnk mindennap a kávézóban? Végre olyan voltál. Mint senki más. Most meg.
* Mondtam és már idegességemben egy nagy könnycsepp zúdult le arcomon. Összetörtem. Ekkor levettem a gyűrűt, és az asztalra tettem.*
- Szeretnék veled lenni. De te is gondold át ilyen nőt szeretnél-e. Aki állandóan kérdezősködik.
*Néztem rá feszülten, de szomorúan. Szívem szerint átöleltem volna.*





Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:40 am

-Az lesz- Mondtam mosolyogva és viszonoztam csókjait.
-Nem mondom el. Ne fagass már Mia!-Förmedtem rá. Mi a francért akarja ennyire tudni? Engem zavar, hogy kérdezget. Nem is kicsit. Letettem magam mellé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:31 am

- Te mindig álmos vagy.
* Mondtam vigyorogva, majd élveztem ahogy nyakamat csókolgatja, ekkor állát felemeltem, és ajkait csókolgattam.*
- Ma aludd ki magad.
*Javasoltam az érzéki, heves csókok folyamán.*
- Na mond el mikor jutott eszedbe? És hogy miért?
* Kértem meg szenvedélyes csókok közepette, amiket végül be is fejeztem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:25 am

Lassan lépett hozzám, és kezeimmel kezdett el játszani. Mosolyogva figyeltem ténykedését, és kíváncsian pillantottam rá, mivel érdeklődően nézett.
-Jól vagyok, csak álmos- Mondtam mosolyogva, és egy csókot nyomtam a kézfejére.
-Te hogy vagy?- Kérdeztem majd figyeltem ahogy mellém huppant.
-Örülök, hogy meglepett- Mondtam, majd megcsókoltam.
-Nem mesélem el- Pillantottam rá gonoszul, majd az ölembe húztam. Lassan nyakát kezdtem el csókolgatni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:14 am

* Csak vigyorogva bámultam Paul-t amint leült a kanapéra. Lábai keresztbe voltak, kezei zsebében. Óvatosan léptem oda hozzá, majd kíváncsi arc tekintetet röpítettem felé. Kezeimmel, kihúztam lassan az övét zsebeiből, majd megfogtam, ujjaimat övéihez kulcsoltam.*
- Hogy hogy?
*Néztem rá mosolyogva, és még is csodálkozva.*
- Ennyire szeretsz tényleg?....hogy ilyen hamar megkérted a kezemet. Nem számítottam rá. Erősen megleptél.
* Mondtam el neki, miközben pördültem egyet, és mellé ültem.*
- Mióta tervezed? És....Wáóóó. Meséld el kérlek.
* Kérlelten mosolyogva, és kölyökkutya szemekkel, amiknek biztos nem tud ellen állni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 12:48 am

Amíg beszélgettek én elmentem a mosdóba. El sem hiszem, hogy hozzám jött. Kicsit tovább időztem a tülör előtt, majd elgondolkoztam. Arcom megmostam. Hallottam, ahogy Gabi felmegy, így visszasétáltam. Leültem a kanapéra, és Mia-t figyeltem.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 8:46 pm

- Oh hát ez remek.
*Mondtam majd átöleltem. Örültem, hogy végre Gabi is megtalálta az igazit. És ez olyna kis kamaszos, hogy össze kötik egymást, a házzaságig. Tipikusan Miára vall ez a kamasz dolog.*
- Cska vigyázz. Tudod mi votl velem, és Harry-vel. Mi is uygan ezt cisnáltuk. Összekötöttük egymást és megbeszéltük akkor lesz esküvő, mikor én 24 leszek. Aztán Harry elment. Szóval erre vigyázz.
*Mondtam majd elmosolyodtam. Remélem Cor nekem is megkéri így a kezemet. Nagyon örülnék neki. Persze ha várunk 24 éves koromig.*
- Akkor mi most magatokra hagyunk.
* Mondtam egy Gabi mosollyal, majd Cor-al fölmentünk a szobába.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 8:43 pm

* Kiabáltam tovább, majd lassan vissza mentem, mert a levegő lehűlt. Szorosan öleltem át Pault, és olyan boldog voltam, hogy ő velem akar lenni örökre. Meg én is vele. Gabi sietve, és aggodalmasan futott le a lépcsőn, és a jó hírt azonnal közöltem vele.*
- Gabi....Paul megkérte a kezemet. Persze megvárjuk amíg 28-29 leszek. csak akkor házasodunk össze. Vagy amikor akarunk. És persze majd a többieknek akkor jelentem ki mikor elvégeztem az egyetemet. addig is össze kötöttük egymást.*
*Mondtam vigyorogva, és mutattam oda a gyűrűmet.*
- Tudod hogy nem vagyok híve a fiatal házasságnak.
*Mondtam ezt a részt már kissé komolyabban, majd hagytam Gabit szóhoz jutni.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 8:28 pm

* A vigyor arcomról nem volt képes lehűlni. Ott forrot, ami roppantul jó érzés volt, csak alig bírtam szóhoz jutni. A gyűrűvel, örökre össze kötöttük egymást. Így most már úgy érzem mintha családtag lenne, és elmerek neki mondani mindent, és tudom ő is segít. Persze ezt anyámnak nem mondom el. Majd ha 20 leszek ráérek elmondani neki. *
- Rendben. De anyunak ezt még nem mondom el. Elég érzékeny és szívinfarktust kapna. De amint végeztem az egyetemmel elmondom neki.
*Mondtam vigyorogva.*
- Még ennyit kérek.
* Súgtam még ennyit a fülébe, és tudtam hogy megért. Értelmes srác.Majd lassan az ablak ajtóhoz vettem az irányt.*
- Mindjárt elmondom Gabinak, csak valamit el kell intéznem. *Majd kinyitottam az ajtót, és elkezdtem kiabálni.*
- Meg kértek. Meg kértek.

Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 5:09 pm

Figyeltem, arcát, és már biztosra vettem, bármit is mond előtte, de igen lesz a válasz. Ilyen szempontból eléggé magabiztos vagyok. Hallgattam, amit mond. Ha nem tudtam volna, hogy a végén igent, mond, most nagyon bepánikoltam volna. a hatásszünet is csak az én igazamat bizonyította. Ha nem akar 28 éves koráig feleség lenni, én megvárom. Rá érdemes várni. Sőt, bármit megtennék azért, hogy a feleségem legyen egyszer. Amint kimondta az igent, lassan ujjára húztam a gyűrűt, és megcsókoltam. Amikor felálltunk, magamhoz szorítottam, és elmosolyodtam.
-Menny, mutasd meg Gabi-nan- Mondtam mosoyogva, majd loptam még egy csókot, és elengedtem. Nem tudom miért, de tudom, hogy ilyenkor szeretik elújságolni a híreket.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 7:03 am

* Amikor letérdelt, de a gyűrű még sehol nem volt, tudtam mi következik. Majd lassan a gyűrű is elő került. Egyik felem nem tudta mit tegyen? a másik meg csak igen-t hajtogatott. Félig elmosolyodtam, de komoly arcot is vágtam. majd hátra simítottam ahajamat és elé térdeltem.*
- Paul....tudod, én várni akartam legalább 28 éves koromig. Tudom hogy te akkor már 30 valamennyi leszel. De én nem akarok fiatalon feleség lenni, mint a többi lány. Ki tudja talán két év múlva, meg jön a gyerek....viszont. Másik felem örül. Nagyon. És tudod, ha most igent mondok, ki mdonta azt hogy nem várhatunk addig, amíg benem töltöm a 28.-at. Lehet 24 évesne mondom hogy oké a feleséged leszek. De egyenlőre....
*Ekkor tartottam egy kis hatás szünetet.*
- Igen.
*Mondtam egy vigyorral és nevetsésel.*
- De....még csak menyecske. Semmi feleség még.
*MOndtam majd adtam neki egy csókot. Ekkor össze futott a könny a szememben, és elkezdtem törölgetni. Mja dmég jobban megcsókoltam, és átöleltem, és Pual föl húzta a gyűrűt. majd föláltunk.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:51 am

Néztem a nőre, majd kézhez kaptam a tollat. Lasan és szépen írni kezdtem. Amikor végeztem Mia kezébe adtam a tollat, és néztem, ahogy aláír. Amikor végzett visszaadta a nőnek a palot és a tollat, majd felém fordult.
-Igen- Mosolyogtam, majd ismét táncba kezdtünk. Haja illata ismét megrészegített. Nem tudom mi legyen, de mindegy. Ha most nem-et mond nem dől össze a világ. Lassan letérdeltem elé, majd elővettem egy kis dobozt, amiben egy gyémánt gyűrű volt. Mia felé nyújtottam és egy elfolytott sóhajt engedtem ki magamból.
-Lennék a feleségem?- Kérdeztem, és csak remélni tudtam igent mond. Annyira örölnék neki. De ez csak rajta áll.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:37 am

* A nő tekintete nem volt egybefüggő. Nem tudtam eldönteni kitől szeretne aláírást. Így Paul kezébe adtam a tollat. Néztem amint a tinta ráfolyik a lapra, majd egy hatalmas gyönyörű P betű formálódik ti. majd ez a szó: Paul McCartney. Majd én is kezembe vettem a tollat, és egyenest Paul aláírása alá írtam az enyémet. Villantottam a lány felé egy Mia vigyort, és nem érdekelt, hogyha csak Paul-tól vagy ha csak tőlem kért aláírást. Keveset akart, többet kapott. Legyen boldog. Mondjuk az arckifejezéséből megítélve az volt. Majd vigyorogva néztem vissza Paul-ra.*
- Folytathatjuk?
*Kérdeztem, majd ismét átöleltem, és beszívtam illatát, ami egyenest meg részegítet. Úgy mint szemének csillogása. Heves szívdobbanásokat éreztem, melyek kellemes érzéssel töltöttek el, mint minden embert aki igazán szerelmes. És én az vagyok. És tudom, hogy Paul a tökéletes pasi. És egye a féltékenységet a többi lány. Mert nekem van a világ legklasszabb pasija.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:27 am

A nőt figyeltem, majd lassan elnegedtem Mia-t. Nem tudom, nagyon mit akar a nő, de a lényeg, hogy hamar elemnnyen és tovább táncolhassak az én gyönyörű Mia-mal. A nő csak állt és tartotta a papírt meg a tollat.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:24 am

* Együtt táncoltuk be magunkat a szerelem vad mámorába. Kellemes, érzéki, és túlfűtött volt. A hab a tortán az volt, mikor Paul megdöntött, és ajkait enyémre szegezte. Ekkor elmosolyodtam, majd tovább táncoltunk. Egy szőke hosszú megtupírozott hajú lány lépett oda, egy szétálló egybe szoknyába, magas sarkú topánkába, és egy fekete boleróba, amelynek anyaga farmer volt. Egy négyzet alakú lapot nyújtott oda, meg egy tintás tollat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:17 am

-Örülök, hogy neked tetszik- Suttogtam, majd hajába temettem ismét arcom. Kellemes illat töltötte meg.
-Te sem panaszkodhatsz- Mondtam, majd megdöntöttem és megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 5:29 am

- Nagyon szeretlek Paul...és hogy így a hajamat szagolgatod,
*Mondtam vigyorogva, majd szemébe néztem.*
- Az isteni.
*Mondtam majd ismét átöleltem, ő pedig arcát hajamba temette.*
- Mondták már, hogy nagyon jól táncolsz. Olyan gyengéd vagy. Nagyon tetszik
.*Dicsértem meg.*
[b]
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 5:23 am

Egy apró mosoly jelent meg arcomon. Kezeim derekára tettem, és elbújtattam arcom rengeteg és illatod hajában.
-Eddig még nem. De az, hogy te itt vagy velem, boldogsággal tölt el- Suttogtam a fülébe, majd megcsókoltam gyengéden.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 5:17 am

* Karjaimat nyaka köré fontam, ö pedig derekamra, majd elkezdtünk ütemesen ringani. Szorosan öleltem át Paul-t, mai roppantul kellemes volt.*
- Mond csak. Tényleg nem szerettél még senkit ennyire?...Mint engem?
*Tettem fel egy aprócska mosollyal ezt a kérdést.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 4:56 am

Mindent megbeszéltünk. Minden pompásan ment. Amikor végeztek egy puszit adtam Mia-nak. Felállt és berakott egy CD-t.
-REndben- Mosolyogtam, majd felálltam és elkezdtünk táncolni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 4:45 am

- Mindegy.
*Mondtam majd hátra dőltem. Csak figyelmesen hallgattam amit Paulék beszéltek, közbe szorosan magához húzott. Az nagyon jól esett. Nagyon jól. Majd mikor végeztek és mindenki ment a maga útjára, eszembe jutott valami. Beraktam egy CD-t. Bach szólt belőle.*
- Táncolj velem. Kérlek.
* Álltam elé, és kérleltem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 4:33 am

-Nem nagyon édekelt, mit mond, hisz Mia ügyes, amint viszont a manager-hez szólt, kissé féltve magamhoz húztam. Jobb ha ebbe csak, mint féltő társ szólok bele. . . .
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 2:55 am

* Amikor leértünk, nem is Paul társai, hanem a managerük, és zeneszerzőjük nézett rám úgy mint egy ördög. Nem tudtam mi bajuk van velem, de nem hagyom magamat.*
- Szóval ti most....
- Igen.
*Válaszoltam.*
- Maguknak mi bajuk velem? Igen maguknak. *Mutattam a két fickóra, ekkora másik 3 srác úgy nézett, mintha ezt nem kellett volna kérdeznem. Nem érdekelt.*
Back to top Go down
Sponsored content





Nappali-Hal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nappali-Hal
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: