Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mia szobája

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 1:18 am

-Ne hülyéskedj Mia. Sose szerettem, az ilyen helyeket. . . És különben is. Nekem itt van az én gyönyörű és kívánatos menyasszonyom. Akit bármikor láthatok mesztelenűl, és végig és érinthetek, bárhol- Mondtam perverz vigyorommal.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 8:41 pm

-Wow...
* Mondtam egy picit elkeseredve.*
- És muszáj? Szóval egyszer nem bújhatnál neki alóla? Biztos megértik. Ha nem akkor meg megszökünk.
* Nevettem el magamat, majd észhez tértem.*
-áhh...Értem. Biztos szívesen mennél, hisz..*nyeltem egyet.*...hisz ott az a sok gyönyörű nő...meztelenül....biztos jó nézni őket.
* Mondtam közbe össze szorítottam ajkaimat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:45 pm

-Sztriptíz klubba megyünk. . . .-Mondtam kissé akadozva. Nincs kedvem, most hozzá. És különben is, nekem itt van Mia.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:43 pm

- h ANEM AKARSZ MENNI AKKOR NE MENJ...
* mONDTAM NEKI VOGYOROGVA, MAJD KICSIT ELGONDOLKOZTAM...*
- mIFÉLE KLUBB?
* nÉZTEM RÁ KÍVÁNCSIAN DE KÖZBE MUSZáj volt elvigyorodnom.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:42 pm

-Nem tudom. Ma a fiúkkal elkell menni egy klubba, amihez semmi kedvem. . .-Mondtam kissé elfintorodva. De most komolyan. . .George is jön, de nem értem minek. Neki is ott van a barátnője. De nem nekünk szrtimpíz bárba kell mennünk. .. Nincs kedvem. . .
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:36 pm

- Jó reggelt.
* Mondtam kissé álmos tipikus reggeli Mia hangon. Hm...még ilyenkor is annyira jó az illata.*
- Ma mit fogsz csinálni?
* Kérdeztem, majd fölnéztem rá.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:34 pm

REggel, Mia ébredt hamarabb. Amikor felébredtem, Mia, szorosan bújt hozzám. Én elvigyorogtam, és megcsókoltam.
-Jó reggelt- VIgyororgtam, rá, majd a hátát kezdtem el cirógatni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:30 pm

* Lassan kinyíltak szemeim, és ásítottam egyet. Észre vettem Paul szorosan magához ölel. Végre. Majd szorosan bújtam hozzá, és fejemet mellkasára vontam, és úgy néztem ki felé az ablakon.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 4:16 am

Hallgattam amit mondott éselmosolyodtam. Megsimogattam arcát, majd figyeltem ahogy megöleli. Elvigyorrodtam, ésnyomtam egy puszit arcára.
-Pihenj csak drága Mia- Suttogtam, majd lefeküdtem mellé, és betakaróztam én is. Mia-t magamhoz ölelve.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 4:12 am

-Paul...
* Mondtam álmos hangon.*
- Erős, és talpra esett vagyok. Nme vagyok olyna mint a többi csajszi. Egy ekkora esésnél valkai már a balesetin ülne de én? Nem. Lehet hogy sokszor kerülök bajba, d eha észre vetted ovlna, mindig kikerülök belőle. mINTA HA VALMAI PAJZS VÉDELMEZNE. sZÓVAL...KÉRLEK...NE BESZÉLJ A HALÁLRÓL. mERT ÍRTOZOM.
* moNDTAM NEVETVE, amin ő is elmosolyodott. Kezével arcomat simogatta. Mja dkésőbb megfgotam kezét, és magahoz öleltem, és lassan álomba ringatóztam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 4:07 am

Engedtem neki, bármit is tegyen, majd megsimogattam a haját.
-Mia, ezzel nem vagy egyedül. Ha valaki most azt mondaná, hogy meghaltál. . .És ezt csak álmodom. . .Én utánad mennék. Sőt megkérném, hogy es koporsóba temessenek minket- Mondtam kissé halál sémában. Sóhajtottam, majd letettem magamról. Felültem, és ismét betakartam.
-Marajd nyugton, és aludj- Mosolyogtam rá.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 4:03 am

* Tudtam ha elalszom, akkor elmegy. Szívem majd kiugrott a helyéről....még sose éreztem így Paul iránt. Egyszerűen a tűz forr bennem ha a közelemben van. Gyengéden hátra döntöttem, és mellkasára vontam a fejemet.*
- Azt hiszem nagyon beléd szerettem...
* Vallottam be neki.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 4:00 am

Amint ellátam a sebét, betakartam, és leültem mellé.
-Aludj, vigyázok rád- Mosolyogtam, majd megpusziltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:59 am

-Nem...
* Mondtam mikor fölültem.*
- Sssss....
* Sziszegtem, mikor nehézkesen fölültem. Eléggé szédültem. Próbáltam fölállni, de kicsit inogtam, így Paul erősen fogott. Mint aki részeg komolyan.*
- Azt hiszem lefekszem. Köszi, hogy ennyire aggódsz értem.
* Mondtam hálásan, pityergő hangon, majd mikor beértünk, Paul levettem a papucsomat, majd a fejemre kötött egy vizes ruhát, rá pedig egy szárazat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:51 am

Oké, ha nem kel fel, 5 percen belűl, elviszem kórházba. Az ingem már eléggévéres volt, de ez nem izgatott. Oké, majd meg fagytam. . .Mindegy Mia az első. Amikor kinyitotta a szemeit megkönnyebűltem.
-Mia, minden oké?- Kérdeztem aggódva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:49 am

* Hallottam amint, valaki a nevemet ordítja. És könyörög, hogy keljek
fel. D evaéahogy gyenge votlam hozzá. Eddig nem akart velme lenni. Most
igen. Én nem értem. De éreztem ujjainak lágy érintését arcomon. És
beszívtam kellemes ilaltát, amit anynira szeretek szívem hevesne vert,
így lassan szemeimet kedztem el nyitogatn.*
- Áúúú...
* MOndtam mikor megfogtam a sebemet, majd ránéztem a kezemre, amin ott maradt a vérfolt.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:38 am

Már nyitottam volna ki az ajtót, amikor Mia leesett. Azt hiszem megállt bennem az ütő. Nem szoktam ilyet tenni ,de most kétségbeesetten ordítottam Mia nevét. Odarohantam, és aggódva pillantottam végig a fején tátongó vérző sebre. Levettem az ingem, és azzal letöröltem a vérét.
-Mia, kelj fel!!!
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:35 am

- Mi? Bajom esett? Paul??
* Kiáltottam utána, de nem bírtam tartani a lépést, annyira futott lefelé. Így én is futottam, bár ebben a papucsban elég nehéz volt. Futottam és a lépcsőn véletlenül férre léptem, és leestem. Nem fájt, de hirtelen bevágtam a fejemet a korlátba. Mikor leértem. Mintha álomba ringatóztam volna.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:29 am

A mobilját keresi? Ezért isettem én ide? Heee??? Oké, akkor én most távozok. Sarkonfordultam, és elindultam ki.
-Legközelebb, ne hívj-Jelentettem ki, majd lesétáltam a lépcsőn. Ide rohantam, hülyének néztek. . .Erre meg semmi baja...
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:26 am

* Gyorsan lemásztam és elkezdtem kutatni az asztal alatt.*
- Áháháháh-áháháháháh.... *Lábaim még fönn voltak az ágyon majd lehuppantam amint Paul berontott. Végre sikerült.*
- Sikeeeeer...* Mondtam egy büszke vigyorral majd elkezdtem össze építeni telefonomat. Mikor kész lett, Paul szemeibe nézem, majd zavarba jöttem és letettem a telefont, majd leültem az ágyra.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:18 am

-Mia!! Mia hallasz?? MIAAAAAAAAAA????- Mivel várasz nem érkezett, megfogtam a zakóm, és rohantam a kocsimhoz. Amint beültem, nyomtam ám a gázt hogy marad odaérhessek. A ház ajtaja nem volt bezárva, így felrohonatam Mia szobájába.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:13 am

- Örülnék ha....* Itt megálltam. Nem kérhetem meg, hogy átjöjjön, hisz ő maga mondta nem akar itt aludni. Anynira fáj...őt akarom. Hogy vele aludhassak. É sitt a teleofnba és majd belepusztulok. *
- Én azt akar....
- Áh neeeeeeeeeeeeee.
* Kiáltottma fel mint amikor bántani akarnak, mikor beesett a telefon az asztal alá... és lejött a háttuja, és az aksi is kiesett.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:07 am

Csörgött a mobilom, és fel is vettem, mivel láttam Mia keres.
-Szia, Mia mond- Kezdtem bele, és már mondta, is hogy, mi a baj.
-Miben tudok neked segíteni?- Kérdeztem, kissé aggódva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 3:03 am

* Elővettem a telefon-t, és tárcsásztam Pault, kicsöngött, majd fölvette. Istenem de jó hallani a hangját.*

- Paul...nem tudom mi van velem! * Mondtam kétségbeesetten.*
- Álmomban kiabálok...és tisztára folyik rólam a víz. Pedig nem álmodtam semmit...
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 2:51 am

- Jó.
* Vágtam oda halkan, majd becsaptam az ajtót. Na jó nem úgy hogy leszakadjon a plafon. Befeküdtem az ágyba, lekapcsoltam a villanyt, és hallgattam az eső csobogását. Ezt halván pár perc múlva elaludtam. Most volt az első alkalom hogy nem tudtam Paulhoz bújni mikor alszom. Üresnek éreztem magamat. És azt akartam, hogy átöleljen, de nem ölelt! 10 percig ordítottam álmomban Paul után, amikkor hirtelen fölkeltem, és elkezdtem köhögni. A víz csak folyt rólam. Nagyon kevés idő telt el. Vártam hátha Pual közbe itt marad, de úgy látszik elment.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 2:43 am

-Nem erről van szó. De ma, aludj csak egyedül- Vigyorogtam, és leértem a lépcsőn.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 2:41 am

* Nagy nehezen elengedtem a kezét. Ismétlem, nagy nehezen. Eddig mindig szívesen aludt velem most miért nem? Biztos megunt.*
- Már nem szeretsz velem aludni?
* Kérdeztem amikor megtorpant, és lassan hátra fordult. Most féljek? Vagy ne?*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 2:33 am

-Ne haragudj, de most nem maradok-Mondtam neki kissé szomorkodva. Nyomtam egy csókot kívánatos ajkaira, majd elindultam ismét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 2:29 am

- Várj...
* Fogtam meg kezét, mielőtt kilépett volna az ajtón.*
- Nem maradsz itt éjszakára? Tudok adni valamit amiben aludhatnál.
* Néztem rá könyörgő szemekkel, melyekre fény derült, arcom rózsaszínfoltokban pompázott, a nem régi fürdő miatt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 1:48 am

Követtem fel, majd előre engedtem. Szép szoba. Pont Mia izése. Nekem is tetszik.
-Szép szoba. De nekem ideje lesz mennem- Momdtam ,amdj emgöleltem, megcsókoltam, és elindultam le a lépcsőn.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 14, 2010 12:06 am

...
Back to top Go down
Sponsored content





Mia szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mia szobája
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cor szobája
» Lányok szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i házak :: Moscovitz ház-
Jump to: