Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cor szobája

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:27 am

Alig, hogy vettem 5 mély levegőt, már el is aludtam. Persze éberen. Ha Gainak valami baja legyen, azonnal segíteni tudjak neki.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:25 am

* Szorosan Cor-hoz bújtam, majd átöleltem. Piciké álomba is merültem. De nem mondanám hogy sikeresen.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:21 am

Felemeltem, majd bementünk a hálóba. Letettem az ágyra, és én is befeküdtem mellé. Betakartam, majd magamhoz öleltem.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:18 am

- OKé akkor veled vagyok. *Mondtam majd fejemet, mellkasára tettem, ő pedig szorosan átölelt.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:16 am

-Értem- Mosolyogtam,majd letettem az üveget, és a párnámat átölelve becsuktam a szemem.
-Ne haragudj, nagyon álmos vagyok- Mondtam, és ásítottam egy jó nagyot.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:13 am

- Egy pohár kólát elfogadnék.
*Mondtam majd Cor kiment, és hozott nekem meg magánka kólát. Én beleittam, és tartottam a kezemben, és szeműgyre vettem a poharat.*
- Nekünk is iylne van. *Mondtam mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:11 am

-Örülök, ha otthon érzed magad- Mosolyogtam, majd ásítottam egyet.
-Mit kérsz?- Kérdeztem és mellé hajoltam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:05 am

- Annyira jó id ebelépni. *Mondtam majd kardigánoma tismét fölakasztottam a fogasra.*
- Úgy érzem mitnha itthon lennék. N ajó nem úgy értem, de jó itt.
*Mondtam majd leültem a kanapéra.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:00 am

Amikor visszaértünk, beengedtem Alex-et a lakásba. Gabi-t felkaptam és magamhoz öleltem. Szeretem ezt tenni.
-Mit szeretnél majd enni?- Kérdeztem mosolyogva, és óvatosan letettem a kanapéra.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:18 am

Felvettem egy pólót, és egy nadrágot a boxeremre.
-Mennyünk- Egy csókot loptam még az én drágaságomtól, mielőtt Mia-hoz elmennénk. Alex-et pórázra kötöttem, és elvittük magunkkal.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:12 am

* Elnevettem magamat.*
- Szeretném ha te is jönnél. Valami rossz érzésem van Miával kapcsolatba.
*Mondtam majd föláltam, és fölvettem a farmeromat.*
- Megyünk?
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:09 am

Elnevettem azon, amit mondott.
-Az életem is odaadnám érted. Megvédelek- Mosolyogtam, és megöleltem.
-Szeretnél Mia-hoz menni?- Kérdeztem, és rámosolyogtam. Ekkor Alex befeküdt közénk, és Gabi arcát kezdte el nyalogatni.

Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:03 am

* Én is vissza csókoltam, ami nagyon jól esett*
- Mia talpra esett lány. Hizs láttad Olasz-ban. Bármire képes. Nagyon erős lány.
*Mondtam büszkén, majd ránéztem szenvedélyesen.*
- Én olyan törékeny, és gyengéd vagyok. Védj meg. *Mondtam majd elmosolyodtam.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:56 am

-Igen. De gondolom Paul nem akarja, hogy Mia-t zaklassák a hülye ripotretek meg stb-k.- Mondtam, és megsimogattam az arcát, majd a hátát.
-Én sem akarom, hogy téged zaklassanak, a hülyeségükkel- Mondtam és megcsókoltam lágyan.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:48 am

* Egydarabig úgy voltunk az ágyon és pihentünk, majd hirtelen megszólaltam.*
- Figyelj. Ha Mia és Pual szerelmesek, szerintem nyugdotan találkozhatnak. Vagy is a szerelme tnem akadályozhatja meg se egy manager, vagy újságíró, vagy fényképész, vagy akár rajongó.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:44 am

-Igazad van- FElé fordultam és a homlokára nyomtam egy puszit.
-Szeretlek- Mondtam mosolyogva, majd ismét megpusziltam
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:38 am

- Te is.
* Mondtam majd elmosolyodtam, és tovább csókoltam. Befejezésül, egy lágy csókot adtam neki, majd fejemet mellkasára tettem.*
- Annyira jó veled.
*Mondtam mosolyogva.*
- Mázli, hogy Mia megismert, és eljöttél Olaszországba. Akkor lehe tmsot nem lennénk itt.
*MOndtam elgondolkozóan.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:34 am

-Én is szeretlek- Fulladtam, ki a csókból, majd elhajoltam ajkaitól.
-Gyönyörű vagy- Mosolyogtam rá.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:24 am

* Hevesen csókolóztunk, majd kezeim erősne tapadtak izmos hátára. Szorosan öleltük át egymást, szívem pedig gyorsan dobogott.*
- Szeretlek.
* Súgtam neki nagy nehezen a csókolózás közben.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:10 am

-Igen az vagyok!!! Mindenkire, aki csak rádnéz- Mondtam, majd viszonoztam heves csókját. Finoman simogatni kezdem bőrét. Egyik kezem combjára teszem és ptt simogatom tovább.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:05 am

- Ki modnta ezt? *Mondtam majd tiszta erőből magamra húztam.*
- Csak azt mdontam, mind ketten cukik vagytok. De én téged szeretlek. De persze légy féltékeny akutyádra.
*Majd elmosolyodtam, és hevesne kezdtem el csókolni.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:59 am

Viszonoztam, a csókokat, majd visszafeküdtem Alex-hez.
-Lecserélnél a kutyámra....Jól van - Mondom elszontyolodva, és megsimogatom Alex fejét.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:57 am

* Amikor elfordult, vissza rántottam magamhoz, és össze csokolóztunk. Majd hozzá bújtam.*
- Ne beszélj butaságokat.
*Mondtam mosolyogva, majd megcsókoltam, és szorosabban bújtam hozzá.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:32 am

-Jó, akkor Alex lesz a barátod- Mondtam neki sértődötten, és átgurultam az ágy másik végébe. Ott megfogtam egy párnát és megöleltem. ALex rögtön felugrott az ágyra, odabújt hozzám, és elaludt.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:29 am

* Amikor Cor a hasamra helyezte fejét, kiköpött Alex volt.*
- Na így már tényleg Alex vagy.
*Nevettem el magamat.*
- Látszik hogy te nevelted.
*Mondtam ismét nevetve.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:26 am

-Mosogató gépem van- Mondtam mosolyogva, amikor befejzte megfogtam a kezét, majd bementünk a hálószobámba. Lefeküdtem, magamhoz húztam Gabi-t, és a hasához tettem a fejem.
-Maradj így kicsit, kérlek- Sutogtam, és elpilledtem kicsit.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:15 am

- Nem hanem te tetszel. Mindened.
*MOndtam mosolyogva, majd elkezdtem enni.*
- Ezt te csináltad? Nagyon ügyes vagy.
*Dícsértem meg, majd tovább ettem.*
- Viszont én elmosogatok.
*Vajon Mia mit csinálhat?*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:03 am

Viszonoztam a csókját, majd ismét rátettem a párnára a fejem.
-Csak a hajam?- Néztem rá, bocsi szemekkel.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:59 am

* Odaléptme hozzá, és szenvedélyesen megcsókoltam. Majd haját, végig simítottam, aztán arcát.*
- Nagyon tetszik a hajad.
*Mondtam mosolyogva, majd leültem elé.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:56 am

Egy párnával a kezemben mentem ki a konyhába. Ásítottam geyet, majd leültem. A párnát átöleltem és becsuktam a szemem.
-Semmi baj. Örülök, hogy itt aludtál- Mondtam neki álmosan és csukott szemekkel.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:53 am

* Nagyon mélyen aludtam, egészen hajnalig nagyon korán keltem. Talán 5-kor. De amikor éjjel kimentme mosdóba, még bedoptam egy sapkát a kanapéra Miának. *
- Jó reggelt.
*Mondtam Cor-nak amikor kinnt volt a konyhába.*
- Bocsáss emg hogy itt aludtam el...nahát készítettél kaját? *Kérdeztem mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:43 am

Felültem, és láttam, hogy alszik. Óvatosan felemeltem, és betettem az ágyamba. Betakartam, majd összedobtam egy két fős vacsit.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:39 am

* Ásítottam egy nagyot. Majd hátra dőltem a kanapén.*
- Annyira álmos vagyok. *Mondtam majd észre se vettem, és álomba merültem. Cor-al álmodtam. Hogy egy koncerten a közönség előtt csókolt meg. Isteni érzés volt.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:28 am

Lassan elengedtem, és hallgattam, minden szavát.
-Örülök, hogy neked tetszett- Mosolyogtam, majd hátradőltem a kanapén. A plafont kezdtem el nézni.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:23 am

- Nagyon nagy volt. Super votl. Nme is gondoltam volna, hogy ilyenek vagytok. Ilyen élettel teliek. Látszik hogy élvezitek, és átélitek. És ez számít. Ez a lényege.
*Mondtam mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:16 am

Csókjait viszonoztam, minden egyes apró érintésével. Magamhosz szotítottam, persze úhy, hogy levegőt kapjon.
-Tetszett, a fellépésünk?- Kérdeztem, és ajkaim megtalálva nyakát apró és finom csókokkal kezdte jutalmazni puha bőrét.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:11 am

- Én is.
*Súgtam vissza fülébe, majd hozzá bújtam, és elkezdtem csókolgatni. Melegség töltött el, amikor vele vagyok. Főleg Olaszországban, ami amúgyis romantikus helyekkel van teli.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:44 am

-Értem- Mosolyogtam, és a bókot, egy csókkal jutalmaztam. Kezem derekára fontam, és úgy folytattam továb.
-Szeretlek- Suttogtam a fülébe, és megpusziltam a nyakát.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:39 am

- Köszönöm. *Mondtam mosolyogva, és hálásan, majd válaszoltam neki ismét.*
- Öhm...hogy kettesben legyünk.
*Mondtam majd ismét bele ittam a vízembe, és vissza tettem az asztalra.*
- Te meg nagyon helyes vagy. *Bókoltam meg.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:34 am

Kimentem a vízért. Amikor visszaértem, egy gyönyörű szempár figyelt rám.
-Mondtam már, hogy gyönyörű a szemed?- Kérdeztem egy halvány mosollyal. Leültem mellé, majd Alex-re nlztem, aki kiment a nappaliból.
-Miért szerettél volna vissza jönni?- Néztem rá egy szép mosollyal.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:32 am

- Nme úgy értettem.
*Közöltem vele mosolyogva.*
- És igen, köszi. Egy pohár vizet.
*Mondtam szinétn mosolyogva, majd amíg Cor kinnt votl a konyhába, én jobban szemügyre vettem a lakást. Majd mikor vissza ért beleittam a vízembe, és letettem az asztalra.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:20 am

-Én is ennyire szőrős, és nyáladdzó lennék?- Kérdeztem, mikozben mellé ültem. Aley fejét, a térdemre tette, és én elkezdtem simogatni.
-Kérsz valamit?- Néztem rá mosolyogva.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:16 am

- semmi gond. *Mondtam miközben töröltem az arcomat, majd oda sétáltam a kanapéhoz, és leültem. Közbe még mindig törölgettem az arcomat.*
- Alex nagyon cuki. Olyan mint te. *Mondtam mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:11 am

Alex, rögtön rohant hozzám, és képen nyalt. Amint észrevette Gabi-t Ráugrott, így feölsre kerültek és nyalni kezdte az arcát.
-Bocsi- Mondtam majd megpróbáltam leszedni róla. Amikor végre sikerült, felsegítettem, majd letöröltem arcát.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:01 am

* Amikor fölértünk, és beléptünk a nappaliba, rájöttme majdnem oylna mint a miénk.*
- Nagyon szép a lakásod. *Mondtam mosolyogva, majd levettem a kardigánomat, és fölakasztottam a fogasra, közbe ismét egy mosolyt villantottam Cor felé.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:32 pm

Nagy nehezen feltudtam jönni a szobámba. Kicsomagoltam, és adtam enni, inni Alex-nek. Egy gyors zuhany is belefért, majd elmentünk a Tv Show-ba.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 4:25 pm

-Oké- Mondtam, majd csettintettem egyet, és a kutya lejött az asztalról.
-Menyjünk- [/color]Leoltottam a lámpát, és megvártam, míg az ajtóig elér. Miután kijött bezártam, és lementunk az ebédlőbe.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 4:22 pm

* Elkezdtem nevetni, amikor oda jött a kutya, és nyalni kezdte az arcomat.*
- De kicsit éhes vagyok. Lemehetnénk az ebédlőbe.
*Mondtam mosolyogva, majd megsimogattam a kutyának a nyakát. Úgy látszik élvezi.*
- Hm?
* Kérdeztem rá ismét.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 4:18 pm

Néztem, hogy tevékenykedik, és mosolyogtam. Falnak dölve figyeltem, amit csinál, amikor elhibázta elmosolyodtam.
-Igen látom- Könnyű szerrel legyőztem biliárdban. Mosolyogtam és feé fordultam.
-Úgy látom győztem- Mondtam, és odasétáltam hozzá.
-Visszavágót akarsz? Nem vagy esetleg éhes?- Kérdezem egy mosollyal. A kutya felugrott az asztalra, odajött hozzánk és elkezdte Mia arcát nyalni ismét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 4:05 pm

* Már csak egy golyót kellett betalálnom. Amit egy lökéssel elintéztem. Majd már csak az ő golyói közül kellett azt az egyet. De az félre ment.*
- Most meg te.
* Majd figyelmesen néztem hogy folytatja.*
Back to top Go down
Sponsored content





Cor szobája - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cor szobája
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája
» Lányok szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: